Бізнес-ідея під Новий рік – подарункові горішки з передбаченнями

Практично кожен з нас мріяв хоча б ненадовго поринути в казкову атмосферу свого дитинства і отримати власне маленьке диво, яке стане його талісманом. Саме на такому бажанні і побудована ідея цього невеликого, але досить цікавого бізнесу з виготовлення подарункових сувенірів.

Суть ідеї

Магазини подарунків сьогодні дуже поширені. Але ті, хто є їх частим клієнтом, погодяться, що в більшості своїй, асортимент таких торгових точок досить одноманітний, і вибрати невеликий, недорогий, але при цьому оригінальний сувенір буває досить непросто. Але ж така проблема дуже актуальна, особливо напередодні великих свят, коли привітати потрібно досить велика кількість людей, але знайти кошти на купівлю вагомих подарунків не виходить.

Простим і нестандартним подарунком можуть стати горішки з передбаченнями, виготовлення ж таких сувенірів і стане основою даної бізнес-ідеї.

Передбачувані витрати

Для створення партії таких горішків знадобляться:

Волоські горіхи – в 1 кілограмі приблизно 90-100 штук, для пробної партії буде досить і такої невеликої кількості;

Тюбик клею – 50 рублів;

Балончики з різнобарвною блискучою фарбою – 1000 рублів;

Кілька листків з передбаченнями (вони повинні бути написані на красивій щільному папері – відмінними варіантами стануть дизайнерський «Оксамит» або папір для виготовлення вітальних листівок).

Всі витрати складуть не більше 2000 рублів.

Процес обробки 100 горіхів навіть у новачка займає не більше 5-6 годин. Отже, всього півдня – і перша партія горішків з передбаченнями готова до продажу. Подальший успіх ідеї залежить тільки від винахідливості, впевненості в собі і успішності початківця бізнесмена.

Як зробити горішок-сувенір

Для того щоб виготовити подарунковий горішок необхідно акуратно розколоти його шкаралупу надвоє, і повністю видалити серцевину разом з перегородками. Потім ретельно очистити внутрішню поверхню горіха, щоб вона стала практично гладкою, і вкласти всередину записочку з прогнозом. Для того щоб пророкування була не банальним, а досить змістовним і цікавим, можна скористатися, наприклад, цитатами з старокитайської «Книги змін».

Після того як послання заховано всередину шкаралупи, обидві її половинки потрібно акуратно промазати клеєм і скріпити між собою. Але не варто наносити його занадто багато, інакше одержувач сувеніра може і не дістатися до адресованого йому послання.

Після того як горішок знову придбав первозданний вигляд, його можна обробляти фарбами – тут все залежить виключно від польоту вашої фантазії – можна обмежитися одним кольором, а можна і створити орнамент.

Потенційні покупці

Щоб реалізувати виготовлені горішки, можна діяти різними способами. Перш за все, варто звернутися в сувенірні лавки і магазини подарунків – перед такими святами як Новий Рік, Різдво чи 8 Березня, невеликі ефектні сувеніри користуються підвищеним попитом.

Також можна збільшити свій заробіток за допомогою Інтернету – розмістивши там своє оголошення і супроводивши його гарними фотографіями горішків. Крім того, великі фірми, дитячі сади, школи, офіси з великою кількістю співробітників – це також ваші потенційні клієнти.

Розмір передбачуваного прибутку

Прибутковість такого бізнесу безпосередньо залежить від кількості продажів пропонованого товару. Тому, чим більше покупців ви зможете знайти, тим більшою буде ваша прибуток. Мінімальні витрати дозволяють домогтися окупності дуже швидко – якщо врахувати, що на виготовлення 100 горішків з передбаченнями було витрачено не більше 2000 рублів, а вартість одного готового виробу буде коливатися в межах 50-60 рублів, то продаж навіть 40% від пробної партії без праці дозволить повернути всі вкладені гроші.

Якщо ж збільшити кількість клієнтів і, користуючись наближенням свят, умовити, наприклад, кількох керівників компаній зробити оригінальні й недорогі подарунки всім підлеглим, то реалізувати вдасться як мінімум 100-150 горіхів, що в сумі принесе нам від 3 до 5 тисяч рублів. А якщо переконати в необхідності придбання таких подарунків ще і класних керівників кількох шкіл (тільки тут потрібно буде придумати дещо інші, «дитячі» передбачення), то прибуток може скласти до 20-30 тисяч рублів. При цьому на виготовлення горішків буде витрачено не більш чотирьох днів.

Можливо, після «чарівних горішків» вам захочеться зробити ще щось на продаж своїми руками, адже сьогодні заробіток на рукоділлі – досить поширене явище. Практично щодня з’являються нові тематичні портали і сайти окремих майстерень, що пропонують свої послуги зі створення тих чи інших виробів ручної роботи.

волосатые мамаши.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>