Бізнес-ідея: продаж очищеної води

вода

Потреба людини у воді не зникне ніколи, тому бізнес, побудований на ній, може вважатися вічним. Крім того, в силу порівняно невеликих витрат на його відкриття, він доступний навіть підприємцю, який не має великого стартового капталу. Що стосується попиту, то з урахуванням якості сучасної водопровідної води на території всієї Росії, він залишається високим, навіть в умовах досить жорсткої конкуренції.

Витрати на відкриття бізнесу

Реєстрація ПП. Це обов’язкова умова для відкриття абсолютного будь-якої справи, будь то інтернет-магазин або власна міні-пекарня. Витрати в цьому випадку будуть коливатися в межах від 1000 до 3000 рублів, залежно від того, робитимете ви цим самостійно або зверніться до послуг спеціалізованих фірм.

Оренда торгової точки. Тут передбачити суму витрат достатньо важко. Якщо ви зважитеся на відкриття невеликого магазинчика з продажу очищеної води, то його оренда може обійтися в суму від 5000 рублів на місяць і вище. Але є і більш економічний варіант, особливо підходящий для спальних районів. У цьому випадку вам достатньо буде отримати дозвіл у місцевого Водоканалу та ЖЕКу на встановлення безпосередньо в стіні багатоповерхового будинку автомата по розливу води в ємності.

Це своєрідний варіант вендингового бізнесу, що не потребує обов’язкової присутності на торговій точці робочого персоналу. У цьому випадку разові витрати будуть більше – всі разом, включаючи установку лічильника, автомата, і отримання всіх дозволів може потягнути на 50000 рублів, але надалі обслуговування автомата буде обходитися в мінімальні суми.

Купівля очисної системи. У середньому ціна фільтрів, що встановлюються на проточний водопровід для очищення води, коливається в діапазоні від 15000 до 30000 рублів. При цьому доцільно вибирати не найдешевші варіанти, оскільки фільтри встановлюються у розрахунку на тривалу експлуатацію.

Супутні матеріали. Їх потрібно купувати в тому випадку, якщо ви плануєте відкриття магазину – логічно мати в ньому ємності для води, на випадок, якщо у покупця не буде своїх. Ця стаття витрат на початковому етапі буде невеликий – близько 2-3 тисяч рублів на досить велику партію пластикової тари буде більш ніж достатньо.

Крім того, необхідно буде отримати висновок СЕС про якість води – це займе якийсь час, але наявність такого висновку є обов’язковим для реалізації даної ідеї для бізнесу.

Можливо, що ви зіткнетеся з певною кількістю труднощів на початковому етапі, але варто мати на увазі, що почати бізнес і уникнути будь-яких проблем просто нереально.

Розрахунок окупності

Отже, запуск нової торгової точки з розливу води обійдеться в суму від 40 до 80 тисяч рублів залежно від типу обраного устаткування і розміру приміщення для торгівлі. Якщо припустити, що ціна одного літра чистої води буде порядку 2 рублів за літр (це дозволить скласти вигідну конкуренцію з виробниками бутильованої води), то при продажу всього від 300 до 500 літрів на добу, дохід складе від 600 до 1000 рублів. При цьому рівень продажу буде неухильно зростати, особливо якщо правильно вибрати місце для реалізації. Іншими словами, за місяць дохід, з урахуванням поточних витрат, складе як мінімум 10000 – 15000 рублів, отже, термін повної окупності не перевищить одного року, а в ідеалі може скласти всього кілька місяців.

spb.egruzchiki.ru.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>