Бізнес ідея – вегетаріанське кафе

вегетаріанське кафеІдея відкриття кафе з вегетаріанської кухнею вже не нова. У сучасному світі, і в Україні в тому числі, все більше громадян виявляють занепокоєння щодо свого здоров’я та зайвої ваги. Щоб уникнути завантаження організму холестеринів шлаками, люди звертають свою увагу на страви вегетаріанської кухні. Особливо представниці чарівного статі, піклуючись про своїх фігурах, все частіше віддають перевагу стравам, що виключає м’ясні продукти.
Вегетаріанство вже не просто данина моді. Зростання числа повних людей говорить про реальну необхідність багатьом рятувати своє здоров’я. Сидячий спосіб життя в поєднанні з жирною їжею, стають причиною різноманітних захворювань. А з телеекранів і обкладинок журналів на нас дивляться стрункі підтягнуті герої шоу-бізнесу, на яких всі хочуть бути схожими.
Правильно підійшовши до втілення бізнес ідеї вегетаріанського кафе, і зайнявши свою, поки достатньо вільну, нішу на ринку вітчизняного громадського харчування, можна отримати непоганий дохід, у той же час, приносячи користь своїм клієнтам.
Які ж кроки зробити, і як заробити гроші на вегетаріанському кафе?
Потенційні клієнти
До відвідувачів вегетаріанського кафе сміливо відносите людей, яких цікавлять різні духовні практики, заняття йогою, медитацією, східними єдиноборствами. Також особи, які всерйоз займаються своєю фізичною формою і станом здоров’я – вони, як правило, завсідники фітнес-клубів та інших подібних спортивних та оздоровчих комплексів. Це ваші постійні клієнти. Але залежно від сезону, можливий приплив м’ясоїдів, для яких вегетаріанські страви стануть приємним різноманітністю в спекотну літню пору, або під час церковних постів, особливо у Великий піст, перед Великоднем.
Вибираємо прибуткове місце розташування
Безсумнівно, вегетаріанська психологія, а значить і бізнес ідея вегетаріанського кафе, тісно переплітається з такими поняттями, як гармонійне поєднання з природою, спокій і душевний комфорт. Побудувавши заклад у затишному парку, створивши привабливий і модний образ місця, де можна відпочити духовно і набратися позитивної енергії, ви незабаром залучите не тільки відвідувачів – стійких вегетаріанців, але і саму просунуту публіку міста.
Оздоблення приміщення може бути і в стилі мінімалізму, і оформлено виключно натуральними матеріалами, і з східним ухилом. У будь-якому випадку, воно має бути оригінальним та незабутнім, щоб залучати абсолютно різношерсту публіку.
На відміну від анти-кафе, про який написано тут, в звичайний, нехай і вегетаріанське кафе, люди приходять поїсти, і головне в кулінарному бізнесі – це, звичайно, кухня. Страви мають вражати різноманітністю і відмінним смаком, щоб одного разу пообідавши тут, відвідувач захотів неодноразово повторити свій вдалий досвід. Завжди свіжі продукти, що представляють всі види овочів, бобів, горіхів, фруктів з вашої кліматичної зони – забезпечать найкращу рекламу кафе.
Фінансова частина
Фінансові вкладення будуть залежати багато в чому від того, орендуєте ви приміщення, або купуєте нерухомість.
Крім приміщення, на оформлення інтер’єру потрібно буде витратити – близько $ 20 тис, а на придбання обладнання, меблів, посуду від – $ 50 тис. Крім цього, слід врахувати зарплату персоналу, закупівлю продуктів, комунальні послуги, охорону, програмне забезпечення та інші господарські витрати. Звичайно, в кожному індивідуальному випадку, стартовий капітал буде відрізнятися. Щомісячний прибуток залежить від сукупності багатьох факторів, але вважається, що окупність вегетаріанського кафе – близько 36 місяців. Рентабельність закладів, в яких не пропонують м’ясопродуктів, алкоголю і не курять, не надто висока. Для того щоб її підвищити не обов’язково виключати з меню алкогольні напої, але, з іншого боку, це може відштовхнути частину клієнтів.
Щоб залучити побільше публіки і збільшити прибутковість бізнесу, слід розташувати свій ресторан в мегаполісі, де проживає багато забезпечених і культурних громадян, які звикли харчуватися не вдома, але не в закладах швидкого харчування. Молодіжну аудиторію можна розкрутити за допомогою рекламних флаєрів. А створення рекламної компанії, спрямованої на широку аудиторію, що складається не тільки з вегетаріанців, зробить ваше кафе модним і відвідуваним

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>