Бізнес ідея – відкриття кадрового агентства

кадрове агенствоВідкриття кадрового агентства – прекрасний варіант для старту власного бізнесу з багатьох причин. Перша з них – люди завжди шукають роботу, а роботодавцям завжди потрібна робоча сила. Кадрове агентство з’єднує тих, хто шукає роботу і тих, хто шукає фахівців. До речі, під терміном «кадрове агентство» найчастіше мають на увазі ще й такі близькі за змістом терміни як «агентство з підбору персоналу», «кадровий центр», «рекрутингова агенція», «центр працевлаштування», «приватна біржа праці» і т.д. По суті – це одне і те ж, тому немає сенсу розділяти ці поняття.
Отже, в цьому матеріалі ми детально поговоримо про те, як відкрити кадрове агентство. Ми не будемо наводити тут докладний бізнес-план кадрового агентства, а просто розглянемо ключові моменти створення даного бізнесу.

Як показує практика, для організації власного агентства з підбору персоналу не обов’язково мати багато грошей. Давайте порахуємо:
1. Оренда приміщення.
Буде потрібно порівняно невелике приміщення, площею від 15 до 25 квадратних метрів. Але обов’язково в престижному районі і будівля повинна вважати на обличчя.
2. Меблі.
Нормальний офісний стандарт: оптимальне якість, комфорт і функціональність. Краще обрати спочатку корпоративні кольори (1-2) і надалі це допоможе зробити індивідуальний дизайн приміщення, вибрати логотип і разюче відрізнятися від конкурентів.
3. Офісна техніка.
Тут доведеться трохи витратитися. Вона повинна бути відомих виробників. Це теж реклама не для шукачів, але для замовників ваших послуг. Ваша зовнішня солідність – запорука перемоги в конкурентній боротьбі на початкових етапах. Прислів’я: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму», пам’ятаєте?!
4. Персонал.
Тут є дві тонкощі:
Перша: висококваліфікований персонал зі стажем роботи в даній області хороший для роботи. Але важкий для початківця в даному бізнесі управлінця;
Друга: персонал з новачків буде вчитися разом з Вами і Вам легше бути авторитетом. Клімат в колективі буде складатися більш сприятливий, ніж у першому випадку.кадрове агенство
5. Напрямок діяльності вашого агентства.
Існує негласна класифікація кадрових агентств усього світу. Ось деякі види:
– Агентства з працевлаштування.
Дохід складається з:
1. оплата шукача роботи за один або декілька адрес компаній, де потрібні дані спеціальності;
2. плата за доступ до банку вакансій на строго визначений період;
3. оплата за послуги в розмірі місячної заробітної плати з кандидата на роботу після його працевлаштування;
– Агентства з підбору персоналу.
Тут послуги оплачує роботодавець, що складає суму від місячного до тримісячного окладу необхідного фахівця.
– Head-hanting, що в перекладі означає «полювання за головами».
Вважається найбільш розвиненим серед рекрутингових послуг. Робота їх полягає в пошуку висококласних фахівців, профі з даної спеціальності. Причому часто зустрічається пропозиція більш вигідних умов вже працюючим висококласним фахівцям.
– Рекрутингові агентства.
У сфері з настільки великою конкуренцією багато агентств працюють за так званих вузьких профілів. Одні підбирають домашній обслуговуючий персонал, інші медичні кадри різної класності, треті – офісних працівників широкого профілю і так далі.
Говорити про пріоритетність якогось з видів над іншими не має сенсу, так як багато хто (особливо початківці агентства) працюють відразу по декількох напрямках. Це висококонкурентний бізнес, тому надприбутки і навіть прибутку в перші роки чесним шляхом мало хто отримує. Даний бізнес вимагає серйозних вкладень, спонсорів чи його слід починати як дочірня фірма багатого підприємства. Більше інформації – источник на Smart Solutions.
6. Реклама.
Їй належить ключова роль в моменті розширення ринку послуг, що надаються. Вона повинна бути досить масштабною і масованою. Також не забувайте на початковому етапі своєї діяльності активно користуватися Інтернет-ресурсами як платними, так і безкоштовними. Використовуйте будь-які можливості надання послуг. Для отримання успішного і прибуткового бізнесу даної галузі на ринку послуг необхідно не просто «набриднути», а запам’ятатися. Тоді у вашого бізнесу буде майбутнє.
Тепер про окупність даного бізнесу. Як показує практика, окупність кадрового агентства складає близько року. Звідси видно, що це досить непоганий варіант для старту.

По привлекательной цене лоток лестничный 300х50 на любых условиях..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>