Бізнес ідея – відкриття кадрового агентства

кадрове агенствоВідкриття кадрового агентства – прекрасний варіант для старту власного бізнесу з багатьох причин. Перша з них – люди завжди шукають роботу, а роботодавцям завжди потрібна робоча сила. Кадрове агентство з’єднує тих, хто шукає роботу і тих, хто шукає фахівців. До речі, під терміном «кадрове агентство» найчастіше мають на увазі ще й такі близькі за змістом терміни як «агентство з підбору персоналу», «кадровий центр», «рекрутингова агенція», «центр працевлаштування», «приватна біржа праці» і т.д. По суті – це одне і те ж, тому немає сенсу розділяти ці поняття.
Отже, в цьому матеріалі ми детально поговоримо про те, як відкрити кадрове агентство. Ми не будемо наводити тут докладний бізнес-план кадрового агентства, а просто розглянемо ключові моменти створення даного бізнесу.

Як показує практика, для організації власного агентства з підбору персоналу не обов’язково мати багато грошей. Давайте порахуємо:
1. Оренда приміщення.
Буде потрібно порівняно невелике приміщення, площею від 15 до 25 квадратних метрів. Але обов’язково в престижному районі і будівля повинна вважати на обличчя.
2. Меблі.
Нормальний офісний стандарт: оптимальне якість, комфорт і функціональність. Краще обрати спочатку корпоративні кольори (1-2) і надалі це допоможе зробити індивідуальний дизайн приміщення, вибрати логотип і разюче відрізнятися від конкурентів.
3. Офісна техніка.
Тут доведеться трохи витратитися. Вона повинна бути відомих виробників. Це теж реклама не для шукачів, але для замовників ваших послуг. Ваша зовнішня солідність – запорука перемоги в конкурентній боротьбі на початкових етапах. Прислів’я: «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму», пам’ятаєте?!
4. Персонал.
Тут є дві тонкощі:
Перша: висококваліфікований персонал зі стажем роботи в даній області хороший для роботи. Але важкий для початківця в даному бізнесі управлінця;
Друга: персонал з новачків буде вчитися разом з Вами і Вам легше бути авторитетом. Клімат в колективі буде складатися більш сприятливий, ніж у першому випадку.кадрове агенство
5. Напрямок діяльності вашого агентства.
Існує негласна класифікація кадрових агентств усього світу. Ось деякі види:
– Агентства з працевлаштування.
Дохід складається з:
1. оплата шукача роботи за один або декілька адрес компаній, де потрібні дані спеціальності;
2. плата за доступ до банку вакансій на строго визначений період;
3. оплата за послуги в розмірі місячної заробітної плати з кандидата на роботу після його працевлаштування;
– Агентства з підбору персоналу.
Тут послуги оплачує роботодавець, що складає суму від місячного до тримісячного окладу необхідного фахівця.
– Head-hanting, що в перекладі означає «полювання за головами».
Вважається найбільш розвиненим серед рекрутингових послуг. Робота їх полягає в пошуку висококласних фахівців, профі з даної спеціальності. Причому часто зустрічається пропозиція більш вигідних умов вже працюючим висококласним фахівцям.
– Рекрутингові агентства.
У сфері з настільки великою конкуренцією багато агентств працюють за так званих вузьких профілів. Одні підбирають домашній обслуговуючий персонал, інші медичні кадри різної класності, треті – офісних працівників широкого профілю і так далі.
Говорити про пріоритетність якогось з видів над іншими не має сенсу, так як багато хто (особливо початківці агентства) працюють відразу по декількох напрямках. Це висококонкурентний бізнес, тому надприбутки і навіть прибутку в перші роки чесним шляхом мало хто отримує. Даний бізнес вимагає серйозних вкладень, спонсорів чи його слід починати як дочірня фірма багатого підприємства. Більше інформації – источник на Smart Solutions.
6. Реклама.
Їй належить ключова роль в моменті розширення ринку послуг, що надаються. Вона повинна бути досить масштабною і масованою. Також не забувайте на початковому етапі своєї діяльності активно користуватися Інтернет-ресурсами як платними, так і безкоштовними. Використовуйте будь-які можливості надання послуг. Для отримання успішного і прибуткового бізнесу даної галузі на ринку послуг необхідно не просто «набриднути», а запам’ятатися. Тоді у вашого бізнесу буде майбутнє.
Тепер про окупність даного бізнесу. Як показує практика, окупність кадрового агентства складає близько року. Звідси видно, що це досить непоганий варіант для старту.

играть в гта 5 онлайн бесплатно без регистрации.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>