Бізнес ідея відкриття міні пекарні

відкриття міні пекарніНа сьогоднішній день міні пекарня – бізнес ідея, яка гідна особливої ​​уваги, оскільки займає одну з лідируючих позицій в харчовій промисловості. Хліб, як основний товар пекарні, завжди вважався товаром першої необхідності і в будь-який час був і буде затребуваним.

Традиційно в якості основних постачальників хліба розглядають великі хлібозаводи або комбінати, що займаються масовим випуском хлібної продукції. І по масштаби виробництва міні-пекарні буде досить важко конкурувати з такими гігантами у сфері виробництва стандартного продуктового асортименту.

Безперечна перевага невеликих пекарень – це їх мобільність і пропозиція дрібноштучних виробів рідкісного асортименту. Саме в міні пекарнях можна знайти не стандартнеий хлібний виріб, виготовлений за унікальними рецептурами з дієтичною, національною або якою-небудь іншою ексклюзивною спрямованістю.

А тому, незважаючи на досить високу конкуренцію цього бізнесу, відкриття міні пекарні продовжує залишатися досить рентабельною справою, якщо всі організаційні кроки зробити правильно. Приблизний показник рентабельності бізнес ідеї з міні пекарні дорівнює 60%.

 відкриття міні пекарні

Для відкриття власного бізнесу  міні пекарні необхідний досить невеликий стартовий капітал і наявність торгової площі. Розміри торгової площі повинні бути в межах від 5 до 10 квадратних метрів. Специфіка діяльності міні пекарні буде полягати в тому, щоб виробляти і реалізовувати гарячу випічку з напівфабрикатів замороженого виду. Попит на цю продукцію залишається високим незалежно від пори року.

Більше того, за даними статистики гаряча випічка займає 50% ринку сучасного швидкого харчування. І споживачів не в останню чергу привертає виготовлення продукції «буквально на очах» та її свіжість. А якщо ви подбаєте про різноманітність асортименту і якості продукції, то бізнес ще швидше піде в гору.

Важливим чинником при веденні такого бізнесу є вартість свіжої випічки. Статистика говорить про те, що в містах з великим населенням одна торгова точка такого типу здатна обслуговувати майже півтисячі покупців щодня. Це говорить про високу привабливість ведення бізнесу з відкриття міні пекарні.

Як вибрати приміщення під міні пекарню?відкриття міні пекарні

Бізнес, пов’язаний з відкриттям торговельних точок, не може обійтися без торгового місця. А тому міні пекарня – бізнес ідея, яка починається з пошуку правильного місця, в якому буде розташовуватися торгова точка. В якості основного критерію необхідно розглядати прохідність.

Тому найбільш вигідними точками будуть автобусні зупинки, поблизу станцій метро, ​​аеропорту, ринку і продовольчих магазинів. Можна зробити міні пекарню стаціонарного і навіть пересувного типу (тонар).

Після того, як місце розташування вибрано, здійснюється оренда міні пекарні – вірніше, тієї торгової території, де вона буде розташовуватися. Вартість оренди може коливатися від 10 до 50 доларів за квадратний метр, залежно від того, в якому місті і в якому районі вона буде розташовуватися.

Що необхідно для відкриття міні пекарні?відкриття міні пекарні

Документи для відкриття міні пекарні включають в себе отримання обов’язкового дозволу від СЕС на торгівлю в обраному місці, реєстрація вас як підприємця, що включає офіційну установку касового апарата і його постановку на облік в районній податковій інспекції.  Обов’язково, щоб у кожного з продавців, які будуть працювати в міні пекарні, на руках була власна санітарна книжка.

 Устаткування для міні пекарні – це наступний крок, який включає придбання конвекційної печі (близько 600 доларів), розстоїчної шафи (460 доларів), теплової вітрини (260 доларів), нержавіючого дека (10 доларів) і морозильної скрині (500 доларів). Установка практично всього обладнання з вищеперелічених агрегатів здійснюється досвідченими технологами.

Недорогі і високоякісні печі для міні пекарні знайти на сьогоднішній день не представляє складності. На ринку побутової і виробничої техніки представлено безліч всіляких моделей, які прикрасять приміщення під міні пекарню і порадують вас ефективністю функціонування. Це все обладнання можна придбати в мережі інтернет, зокрема тут http://abo.ua/elektropechi/. Вибрану вами техніку інтернет-магазини доставлять в потрібне вам місце. 

Як правило, обслуговує міні пекарню персонал в кількості трьох-чотирьох чоловік. Роботи зазвичай організовується позмінно, і число співробітників може збільшуватися відповідно до кількості робочих змін. Потрібні не лише пекарі, а й бухгалтер з водієм.відкриття міні пекарні

Для того щоб почати готувати хлібні вироби, необхідно придбати напівфабрикати. Сьогодні значно дешевше і економніше обходиться придбання заморожених готових виробів, які потрібно тільки розігріти в мікрохвильовій печі. Втім, багато фахівців відзначають, що за смаковими якостями такі напівфабрикати відрізняються в гірший бік у порівнянні зі свіжовипеченими виробами.

Одна міні пекарня може випускати приблизно тонну хлібобулочних виробів на добу. Перед відкриттям бізнесу обов’язково необхідно провести аналіз ринку споживачів, правильно підібрати асортимент продукції, вибрати грамотну цінову політику. Часом торгова націнка на ці вироби становить до 100%, а в якості додаткової послуги, що дозволяє заробити непогані грошові кошти можна організувати доставку випечених виробів додому.

При загальних початкових витратах на відкриття хлібопекарні в розмірі 4000 доларів, Ви зможете отримувати щомісячний дохід у розмірі 5000 доларів. Термін повної окупності хлібопекарні складе близько двох років. Найчастіше буває навіть так, що єдина торговельна точка починає приносити так багато прибутку, що підприємці вирішуються на розвиток цілої роздрібній мережі міні пекарень.відкриття міні пекарні

Саме тому людей сьогодні все більше цікавить питання про те, як відкрити міні пекарню і правильно розвивати цей бізнес. Для більш швидкого розвитку бізнесу використовується франшиза міні пекарні, коли за певну винагороду береться бренд якоїсь відомої пекарні – Cinnabon, Панетти і так далі. Іноді виробниками навіть надається необхідне обладнання та аксесуари – і здійснюється розвиток торговельної точки саме під цим брендом.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>