Бізнес-ідея – відкриття пральні

відкриття пральні

Сьогодні сфера послуг, особливо у великих містах, здатна приносити дуже непоганий дохід навіть при мінімальних вкладеннях. Що б ви не відкрили – будь то турфірма або приватний дитячий садок, якщо ви пропонуєте дійсно якісні послуги, ви обов’язково знайдете своїх клієнтів. Але при цьому така затребувана в радянські часи послуга, як прання білизни, сьогодні незаслужено забута. Відкриття пральні – це відмінний спосіб заробити гроші, а для здійснення цієї ідеї не потрібно ніяких спеціальних навичок або умінь.

Вибір місця

Попит на послуги пральні в чомусь залежить від її правильного розміщення. Основними клієнтами пралень стають ті, хто з якихось причин не можуть приділяти багато часу ведення домашнього господарства. Це, перш за все, студенти, одинокі холості чоловіки, люди, що живуть в гуртожитках, а також ті, хто змушені  працювати на кількох роботах одночасно. Тому при виборі приміщення варто звертати увагу на:

Великі спальні райони – тут найчастіше знімають квартири самотні працюючі люди;

Студентські містечка;

Гуртожитки.

Крім цього клієнтами пральні можуть стати такі заклади як приватні медичні клініки, салони краси, перукарні, дитячі сади. Вони постійно потребують чистої білизни, але далеко не всі з них оснащені обладнанням для прання та сушіння великих об’ємів білизни.

Витрати на відкриття пральні

Безумовно, даний тип бізнесу важко віднести до бізнесу, що не вимагає вкладень. Загальна сума витрат може скласти від 200 до 300 тисяч рублів. Велика частина з цієї суми піде на купівлю обладнання – крім самих агрегатів для прання, потрібно спеціальні сушарки, прасувальні дошки, якісні праски і всілякі супутні матеріали. До них відносяться мішки для прання, пакувальні матеріали, порошки, відбілювачі і так далі.

При цьому на ринку можна знайти дуже вигідні пропозиції для міні-пралень – все необхідне обладнання можна придбати за 150-170 тисяч рублів, при цьому не потрібно буде витрачати довгий час на комплектацію та підбір всіх агрегатів.

Також до витрат увійде відкриття ПП, оренда приміщення і наймання персоналу. Але якщо ви готові трудитися самостійно, цілком можливо, що на останньому пункті можна буде заощадити.

Окупність пральні

Оскільки вона залежить, насамперед, від кількості клієнтів, необхідно буде провести рекламну компанію. При цьому не обов’язково робити щось грандіозне – головне, проінформувати більшу частину ваших потенційних клієнтів про появу подібної послуги. Для цього цілком підійдуть рекламні листівки або невеликі ролики по місцевому телебаченню.

Вартість послуг пральні залежатиме від середніх цін в регіоні, але якщо виходити з самого песимістичного прогнозу, окупляться вкладення приблизно через рік-півтора. Зазвичай ціна на прання 1 кг білизни варіюється від 30 до 100 рублів, залежно від виду тканини і ступеня забруднення. Якщо припустити, що в день ваша пральня буде обробляти від 10 до 30 кг білизни, то місячний дохід складе від 9000 до 30000 рублів. Але врахувати, що крім разових витрат на відкриття вам необхідно буде регулярно закуповувати витратні матеріали і платити за комунальні послуги, чистий прибуток ви почнете отримувати через 12-18 місяців.

http://zdorovja.in.ua/mapa-sajtu.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>