Бізнес-ідея: Влаштовуємо дитячі свята

дитячі свята
Для того щоб втілити в життя бізнес-ідею організації дитячих свят, вам не потрібно бути клоуном, педагогом або фокусником. Все що вам потрібно – любити дітей і вміти знаходити з ними спільну мову, а на це здатні більшість дорослих і підлітків. І ви не помилилися, оскільки організацією дитячих свят може зайнятися як дорослий, так і студент і навіть школяр старших класів.
Для цього вам потрібно спершу ретельно підготуватися. Тому, перш за все, сядьте за стіл і складіть список всіх дитячих урочистостей, організацію яких ви зможете запропонувати вашим майбутнім клієнтам.
І це можуть бути:
– Дні народження;
– Тематичні вечірки;
– Дні ангела;
– Відвідування дітей, які потрапили до лікарні;
– Зустріч з пологового будинку молодшого братика або сестрички старшого дитини;
– Святкування закінчення навчального року або занять у дитячому садку;
– І багато, багато іншого.
Список цей може бути величезним, особливо в тому випадку, якщо ви виявите справжню фантазію і розуміння того, що дітям не важливо, що святкувати, їм куди важливіше, щоб було весело і цікаво. А про це подбати повинні саме ви. Придумайте ігри та вікторини, конкурси та розіграші, підготуйте веселі завдання і призи, які ви будете давати переможцям.
А крім того, обов’язково продумайте свій власний образ, адже якщо дітей буде намагатися розвеселити похмурий тип в діловому костюмі і краватці, то з цього мало що вийде. Ви можете бути феєю або ельфом, піратом або героєм мультфільму, казковим драконом або великою доброю собакою – для того, щоб прийняти будь-який їх цих образів, вам знадобиться костюм яскравішою, перуку і театральний грим.
Тепер про заробітки: добре продуманий свято, який принесе задоволення як дітям, так і їх батьків, може принести вам від 3 до 9 тисяч рублів. Але пам’ятайте, що це – далеко не межа. Адже якщо ви візьмете на себе замовлення та доставку святкового торта або організацію феєрверків, то зможете отримати за це додаткову винагороду. А чим більше «додаткових послуг» виявиться у вашому прайсі, тим більше додаткових грошей ви заробите.
Ну і найголовніше: ви завжди повинні пам’ятати, що будь-який дитячий свято має бути до того ж і абсолютно безпечним для всіх без винятку дітей, які будуть присутні на ньому, і що відповідальність за це в першу чергу лягає на вас. Тому постарайтеся бути не тільки креативним, іскрометним, доброзичливим і веселим, але і дуже уважним і обережним, і тоді організоване вами дійство стане по-справжньому незабутнім для всіх його учасників, послуживши, до того ж, запорукою того, що незабаром ви отримаєте нові добре оплачувані замовлення на проведення дитячих свят.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>