Дизайн вітрин магазинів

Дизайн вітрин магазинів
Уявіть, ви прогулюється по центральній вулиці міста, відмінна погода, свіже повітря. У вас просто фантастичне настрій. Ви проходите повз одного магазину і помічаєте, як красиво в ньому оформлена вітрина. Оригінальні яскраві кольори, цікаві предмети, загальний позитив.
Ви зупинилися на секунду, уважно розглядаєте вітрину. Ви зацікавились, тому що раніше такого ще не бачили. На підсвідомо рівні вам просто хочеться зайти всередину і подивитися, що ж в цьому магазині. Констатуємо факт: вітрина своє призначення виконала – вона вас заманила всередину.
А тепер скажіть відверто – скільки у вашому місті вітрин, на які приємно дивитися? Можливо, одиниці – всі оформлені банально і практично схожі один на одного. Відповідно, якщо ви – фахівець з гарним смаком, і вас приваблює напрямок дизайну – перед вами чудова ідея бізнесу.
Що для цього потрібно? Ідеальний варіант – розробити дизайн вітрини для магазину вашого знайомого або друга – просто на фотографії. Можливо, на це піде кілька днів. Якщо ваш проект сподобається – ви можете отримати першого замовника, тому що кожен підприємець зацікавлений в тому, щоб привернути увагу саме до свого магазину.
Після схвалення дизайну, вам потрібно буде скласти кошторис, яка включить всі витрати на необхідні матеріали і предмети інтер’єру. Як тільки ви погодите цей документ із замовником – запитуйте передоплату і починайте творити. Погодьтеся, це чудовий заробіток для дизайнера. Тому що ринок у багатьох містах ще не освоєний, і існує великий потенціал для розвитку.
З точки зору документальної підтримки – вам потрібно відкрити фірму або ІП і зібрати необхідний пакет правовстановлюючих та реєстраційних документів. Далі – розробити проект договору про надання послуг. Для початку ця ідея бізнесу не вимагає наявності свого офісу – ви можете працювати віддалено. Навіть вдома, за своїм персональним комп’ютером.
Перспектива полягає в тому, що ваша робота сама буде рекомендувати ваші послуги. Люди, які помітять такий оригінальний дизайн, буду цікавитися, хто його зробив. Можливо, відвідувачі захочуть собі теж зробити таку привабливу вітрину – і ви отримаєте ще замовників. Природно, у міру наростання обертів вам буде потрібно обзавестися власним офісом і поступово розширювати свою базу замовників. І, звичайно ж, займатися активним пошуком потенційних клієнтів.
Як сформувати ціну за свої послуги? Тут вже все індивідуально, адже значна частина витрат піде на закупівлю матеріалів – тут вже все залежить від вашого смаку і винахідливості. Ця ідея бізнесу – на 100% робочий й ефективна, спробуйте – якщо у вас дійсно є талант, вона може перетворитися на дуже прибутковий бізнес.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>