Ідея бізнесу – ательє з ремонту одягу

ремонт одягу
Відкриття ательє, що спеціалізується на ремонті одягу, це відмінний варіант власного бізнесу для тих, хоче мати стабільний дохід, але при цьому не готовий витрачати чималі суми грошей. Знайти стартовий капітал на подібну справу набагато простіше, ніж, приміром, на відкриття ательє з пошиття весільних суконь, оскільки витрати в даному випадку мінімальні. Але й розраховувати на отримання надприбутку в цьому випадку не варто, невеликий, але стабільний дохід – це саме те, чого може очікувати підприємець, який відкрив подібний бізнес.
З чого почати?
Успіх ательє з ремонту одягу залежить від трьох основних складових: правильно обраного місця, рівня кваліфікації майстра і кількості наданих послуг.
Що стосується рекомендацій щодо вибору місця для відкриття цього бізнесу, то оптимальними варіантами можуть стати:
Речовий ринок або великий торговий центр, в якому є магазини одягу. Це дозволить вам отримувати замовлення на підгонку нових речей по фігурі і росту.
Спальний район. У цьому випадку потік клієнтів із замовленнями на ремонт одягу буде достатньо стабільним, але за умови, що відсутня конкуренція, тому необхідно провести ретельний моніторинг, перш ніж вибирати приміщення для ательє.
Будинку побуту. Знаходження ательє з ремонту одягу в подібних місцях досить очікувано і передбачувано, тому найчастіше для пошуку клієнтів не потрібно навіть витрачати кошти на рекламу.
Що стосується володіння навичками шитття і ремонту одягу, то тут все залежить виключно від вас. Оскільки на перших порах подібний бізнес краще вести самостійно, не витрачаючись на заробітну плату персоналу, відкривати ательє потрібно тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені у своїй кваліфікації.
У стандартний перелік послуг майстерні з ремонту одягу повинні входити заміна блискавок і гудзиків, підшитий штанів і спідниць, заміна окремих деталей одягу, зменшення її розміру. Крім цього ви можете включити в список запропонованих послуг художню аплікацію на одязі як спосіб маскування порваних частин одягу.
З чого складаються витрати на відкриття ательє?
Для того щоб почати свій маленький бізнес, потрібно буде, перш за все, визначитися з формою його організації. Набагато доцільніше в даному випадку зареєструватися як ІП (про основні відмінності його від ТОВ можна дізнатися з цієї статті).
Друга складова витрат – це плата за оренду приміщення. З урахуванням того, що працювати ви будете самостійно, а кількість необхідних апаратів в даному випадку мінімально, розмір приміщення може бути порівняно невеликою – це допоможе максимально скоротити витрати.
Найкращі суттєві витрати, на які вам належить піти – це покупка швейної машини, оверлока і парогенератора. Сучасні апарати для шиття часто поєднують в собі відразу декілька функцій, так що якщо уважно підійти до процесу вибору швейних машинок, витрати можна звести до мінімуму.
Крім того, трохи грошей потрібно буде витратити на покупку голок, ниток, гудзиків, блискавок та інших витратних матеріалів.
Чи потрібна реклама?
Оскільки цей бізнес орієнтований на обслуговування певного району міста або клієнтів конкретних торгових точок, витрачатися на рекламне агентство сенсу немає. Набагато ефективніше розмістити своє оголошення на стендах біля під’їздів, рознести рекламні листівки по поштових скриньках і обзавестися штендери.
Відкриття ательє з ремонту одягу – це непоганий спосіб заробити для тих, хто має навички шиття і прагне спробувати себе на ниві підприємництва. До того ж подібний бізнес може стати першим кроком на шляху до відкриття більш великого справи, яке спеціалізуватиметься на широкому спектрі швейних послуг.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>