Ідея бізнесу до Нового року – виготовлення підставок для ялинки

виготовлення підставок для ялинкиПередноворічний період традиційно характеризується підвищенням попиту практично на всі групи товарів – від побутової техніки до косметики. Але використовувати його для заробітку можна і тим людям, які не займаються торгівлею постійно. Головне – правильно знайти свою нішу і підібрати товар, який необхідний практично всім. Наприклад, відмінною ідеєю для заробітку в грудні стане виробництво підставок для ялинок. А про ще однієї оригінальної ідеї передноворічного заробітку можна прочитати тут.

Чи буде попит?

Більшість наших співвітчизників і раніше воліють на Новий рік радувати себе справжньою живою ялинкою. Штучні варіанти, незважаючи на активну рекламу і вигідність такого придбання, у Росії не прижилися. Саме тому щороку з початку грудня в кожному місті країни йде жвава торгівля соснами і ялинами. Але дерево не може стояти квартирі саме по собі, а спрощені варіанти типу простого оцинкованого відра або наспіх збитої дерев’яної підставки геть позбавлені навіть мінімальної естетичної цінності, і псувати інтер’єр будинку цими предметами рідко хто погодитися.

Значить, відмінною ідеєю для заробітку в цей період стане виробництво привабливих і довговічних металевих підставок. Попит на такі вироби буде неодмінно, причому вам навіть не доведеться торгувати своїми творами на морозі – їх з легкістю можна буде здавати оптом продавцям ялинок.

Розрахунок собівартості

Очевидно, що платити за підставку для ялинки великі гроші велика частина покупців не готова. Але от сума в 350-400 рублів буде оптимальною з урахуванням того, що якісна підставка прослужить багато років. Якщо ви збираєтеся здавати готові вироби посереднику, відразу врахуйте, що його мінімальна винагорода складе не менше 100 рублів, значить середня сума, яку вдасться виручити за одиницю товару, буде коливатися в районі 250-300 рублів. Щоб отримати відчутну вигоду, потрібно утримати собівартість у межах 100-120 рублів. Наскільки це реально?

Навіть найпростіші розрахунки показують, що дана сума цілком реальна, якщо для виробництва підставок використовувати тонкі труби діаметром близько 2 міліметрів. Такий товщини буде цілком достатньо для створення міцної конструкції, а ціна на такий металопрокат мінімальна.

Після закупівлі обладнання залишилося тільки вибрати конструкцію і форму для майбутньої підставки. Тут можна піти, як по шляху найменшого опору, копіюючи вже наявні популярні конструкції, так і за більш складного, розробивши власний оригінальний дизайн. В останньому випадку можна навіть злегка підняти ціну – адже ексклюзив завжди коштує дорожче.

Для створення максимально новорічного настрою і підвищення попиту для прикраси підставки можна використовувати золоту або срібну фарби, а також блискітки і перламутр. Взагалі, чим більше фантазії застосовується при самостійному виготовленні будь-яких виробів, тим вище прибутковість будь-якого бізнесу, побудованого на ручному штучному виробництві товарів.

Доходи

Якщо врахувати, що на виробництво однієї підставки витрати складуть близько 100 рублів, то навіть для виготовлення порівняно невеликої партії в 100 штук витратити доведеться не більше 10000 рублів. При цьому якщо підставки вдасться реалізувати оптом по 250 рублів, окупність буде моментальної, а загальний прибуток складе 15000 рублів.

Якщо ця сума здається вам невеликий, є відмінний спосіб її збільшити – займайтеся виготовленням підставок протягом усього року, тоді до грудня ви зможете запропонувати оптовикам достатньо велику партію, яка дозволить збільшити розміри прибутку в кілька разів.

Виробництво підставок для ялинок – це оригінальна ідея власної справи. І нехай високий попит на цей товар спостерігається всього 2-3 тижні, що передують Новорічних свят, за цей короткий час можна заробити досить-таки непогані гроші.

Застраховать дачу от пожара.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>