Ідея бізнесу – магазин підлогових покриттів за зразками

Ідея бізнесу - магазин підлогових покриттів за зразками

Магазин, що працює за зразками, може стати відмінним варіантом власної справи для тих, хто хоче розпочати бізнес без особливих витрат. Це нескладний і легкий в управлінні вид підприємницької діяльності, осилити який зможе навіть новачок.

Що таке магазин, який працює за зразками?

Багато фірм, що займаються виробництвом будівельних або опоряджувальних матеріалів, прагнуть реалізовувати свою продукцію таким чином, щоб ціна на неї була набагато нижче, ніж у конкурентів. Домогтися такого результату можна за допомогою створення мережі регіональних представництв – в цьому випадку між виробником і кінцевим споживачем буде тільки одна ланка – конкретний представник в тому чи іншому в регіоні. Отже, ціна буде більш ніж привабливою, адже не буде цілої мережі оптових фірм, через яку зазвичай проходить товар, що реалізовується вільно.

Зазвичай, виробник забезпечує свого торгового представника усіма необхідними матеріалами для відкриття магазину – зразками продукції, буклетами, детальним описом кожного товару, а також проводить інформаційні семінари, на яких детально розповідається про специфіку виробництва. У чомусь це нагадує придбання франшизи, але такий тип бізнесу набагато простіше з точки зору організації та управління, а також не вимагає оплати за використання бренду.Ідея бізнесу - магазин підлогових покриттів за зразками

Скільки потрібно вкласти, щоб відкрити магазин, що торгує за зразками?

Для відкриття власної торгової точки знадобиться відкрити ІП – це коштує близько 2 тисяч рублів.

Потім слід знайти приміщення під магазин. Воно не повинно бути великим, оскільки єдине, що в ньому потрібно буде розмістити – виставкові стенди і комп’ютер для обробки замовлень. Ціна оренди в чому буде залежати від регіону, а також місця, де розташоване приміщення. Орієнтовна вартість може коливатися в межах «вилки» від 10 до 30 тисяч рублів.

Крім того, необхідно придбати стенди для демонстрації продукції (ці витрати відпадуть, якщо їх разом із зразками товару надасть фірма-виробник) – 15 тисяч рублів.

Купівля необхідної оргтехніки обійдеться ще в 15-20 тисяч рублів, і заробітна плата продавця складе 8-12 тисяч.

Разом всі витрати складуть від 40 до 75 тисяч рублів.

Передбачуваний рівень доходів і терміни окупності

Якщо вибір місця розташування торгової точки буде зроблено вдало, то, з часом, рівень доходів може стати досить високим. Але, в перший час, поки ваш магазин не запрацює певну репутацію, і рівень довіри до нього не виросте, говорити про великого прибутку не доведеться. Заробити багато грошей вдасться не раніше ніж через рік-півтора – тільки через такий термін кількість клієнтів почне стабільно зростати.

Для збільшення рівня передбачуваного прибутку необхідно, в першу чергу, провести грамотну рекламну компанію. Чим більше потенційних клієнтів будуть знати про ваш магазин, тим вища ймовірність того, що навіть у перші місяці роботи ви отримаєте досить багато замовлень. Краще, якщо реклама буде комплексною: задіюйте місцеві ЗМІ, налагодьте контакти з магазинами будівельних матеріалів. Не зайвим буде і випуск серії листівок з докладною інформацією про ваші пропозиції – розповсюдьте їх в новобудовах, адже там можливість знайти клієнтів набагато вище.

Також гарним способом збільшення доходу буде укладення договорів на представництво відразу з декількома компаніями, що працюють в одному напрямку – наприклад, виробниками підлогових покриттів, шпалер, будівельних сумішей.

Відкриття власного магазину, який торгує покриттям для підлоги за зразками, це непоганий варіант бізнесу для невеликого міста, який буде давати нехай і не величезний, але стабільний дохід.

 

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>