Ідея для бізнесу – пошиття та продаж слінгів

Ідея бізнесу - пошиття та продаж слінгів

Слінг – це особливим чином зшита смужка тканини, призначена для комфортного і безпечного носіння дитини. Будь-яка мама, стикається з необхідністю долати навіть невеликі відстані з немовлям на руках, гідно оцінить переваги цього пристосування.

Кому це підійде?

Будь-який бізнес, що будується на моделюванні і пошитті одягу, наприклад, виготовлення весільних суконь чи відкриття власного ательє з пошиття та ремонту одягу, зазвичай вимагає величезного досвіду роботи і наявності професійного обладнання. Пошиття слінгів в цьому плані дуже вигідно відрізняється від них тим, що для створення цих пристосувань для перенесення необхідно мати тільки самі початкові навички шиття і просту домашню швейну машинку. На перших порах цього буде більш ніж достатньо, отже, даний вид бізнесу підійде практично всім, хто вміє відрізнити голку від нитки. Ідеальним доповненням в даному випадку стануть хороший смак і вміння креативно мислити – це дозволить створювати справжні авторські шедеври.Ідея бізнесу - пошиття та продаж слінгів

Вкладення і окупність

У цілому пошиття та продаж слінгів можна сміливо віднести до категорії бізнесу з нуля – за умови, що у вас вдома є швейна машинка, витрати обмежаться лише кількома тисячами рублів. Для того щоб почати продаж ваших виробів, необхідно мати демонстраційну колекцію, виконану з тканин різних кольорів. Природно, для цього необхідно буде цю тканину купити – сума, витрачена на її придбання, і складе основний стартовий капітал вашого домашнього підприємства. При цьому реєструватися офіційно не обов’язково – спочатку варто переконатися в тому, що ваш бізнес стане успішним, так що витрат на оформлення вдасться уникнути.

Отже, найпростіша модель слінгу, виконана у вигляді своєрідного шарфа, має довжину 4 метри, мінімальна ширина тканини для розкрою – 1 метр. Для виготовлення слінгів краще всього використовувати натуральну бавовняну тканину – вона не ковзає, не викликає алергії і дозволяє повітрю вільно циркулювати навколо малюка. І, крім всіх цих достоїнств, вона ще й доступна за ціною – в середньому погонний метр коштує 150-200 рублів. Таким чином, для виготовлення двох слінгів вам буде потрібно 4 метри тканини зі стандартною шириною рулону 2 метри. Разом, собівартість 1 вироби – 300-400 рублів.Ідея бізнесу - пошиття та продаж слінгівІдея бізнесу - пошиття та продаж слінгів

Якщо ви прагнете створити різноманітну колекцію, яка надасть потенційним клієнтам право вибору, вам знадобитися 10-15 слінгів різних забарвлень. На їх створення буде витрачено від 3500 до 6000 рублів.

Вартість слінгів сьогодні коливається в діапазоні від 1000 до 3000 рублів. Але на початковому етапі розумним буде трохи знизити ціну, і продавати ваші вироби, наприклад, за 800 рублів. У цьому випадку прибуток від продажу всього 1 виробу складе 400-500 рублів. Якщо врахувати, що на шиття одного слінгу йде близько 3 годин, то виходить досить непоганий дохід.

Як продавати слінги?

Для того щоб налагодити реалізацію ваших виробів, необхідно, перш за все, посилено рекламувати їх серед знайомих вам матусь. Найпростіше це робити тим, хто перебуває в декреті – якщо ви вибрали продаж слінгів в якості засобу підзаробити під час декретної відпустки, демонструвати свої вироби ви зможете постійно. Черга в поліклініці, прогулянка по парку разом з іншими матусями, похід в дитячий магазин – варіантів маса. Але не варто відмовлятися і від звичайних способів реклами – варто розмістити оголошення в мережі Інтернет, на порталах для молодих мам, в тематичних форумах.

kak-rabotal.ru.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>