Ідея для бізнесу – продаж гарячих пончиків

продаж гарячих пончиків

Бізнес, побудований на виробництві продуктів харчування, традиційно вважається одним з найбільш успішних і затребуваних. Сьогодні існує маса способів організації такого роду підприємств – від кулінарних магазинів і кафе до виробничих комплексів, що випускають напівфабрикати. Але для тих, хто робить перші кроки в галузі підприємництва і не має величезними засобами для вкладення у власну справу, хорошим способом заробити може стати відкриття точки з продажу гарячих пончиків.

Витрати на виробництво

Для організації слабкий точки необхідно, перш за все, зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Зазвичай сума витрат у даному випадку не перевищує 3 тисяч рублів.

Після цього необхідно придбати виробниче обладнання (близько 20 тисяч), ємності для олії, готового тіста та інших інгредієнтів (2 тисячі). Для обладнання самої точки знадобляться намет (близько 4 тисяч), меблі (3000) та електрику (його проведення обійдеться в суму від 2 до 5 тисяч).

Крім того необхідно буде найняти продавця-кондитера і закупити продукти для виготовлення пончиків. На це доведеться витратити ще близько 15 тисяч.

Разом сума всіх витрат складе близько 50 тисяч рублів.

Як правильно організувати виробництво

Реалізація гарячих пончиків – це бізнес, який повністю залежить від стабільного попиту. Тому чи не найважливішим у його організації є вибір місця – воно має бути прохідним. Хорошим варіантом можуть стати парки, вокзали, студентські містечка або ринки – тут завжди багато людей, і аромат свіжих пончиків змусить їх вишикуватися в чергу біля вашого намету.

Але навіть найуспішніша і правильно вибране місце не гарантує високого прибутку в тому випадку, якщо сервіс і якість товару залишають бажати кращого. Приділяйте цим аспектам максимум уваги – персонал повинен бути привітним і охайним, а всі компоненти, що використовуються у виробничому процесі, свіжими.

Можливі ризики

Виробництво гарячих пончиків вимагає ретельних розрахунків кількості необхідного тесту. Якщо виготовити його занадто багато, цілком можливо, що через короткий час ви будете змушені викидати забродивший або скислемед продукт. Поки ви не вивчите попит на ваш товар, намагайтеся виробляти тісто мінімальними порціями – це допоможе уникнути втрат.

Також слід враховувати і той факт, що попит на гарячі пончики може коливатися залежно від сезону і погоди. Якщо ви хочете стабільно отримувати прибуток протягом усього року, є сенс задуматися про відкриття постійної точки в закритому приміщенні – тут можна буде виготовляти кондитерські вироби не тільки для моментальної продажу, а й для реалізації в магазинах міста.

Способи збільшення продажів

Для того щоб заробити якомога більше грошей за допомогою точки з виробництва пончиків, варто постійно розширювати асортимент, додаючи нові начинки і покращуючи рецептуру. Витягти додатковий прибуток допоможуть такі прості рішення, як продаж чаю або кави (можна встановити вендінговий апарат поряд з наметом), реалізація морозива або солодкої вати.

Також гарним доповненням до виробництва гарячих пончиків може стати послуга з їх доставки в офіси або виготовлення на замовлення партій товару для невеликих кав’ярень чи ресторанів.

Виробництво гарячих пончиків може стати хорошим варіантом бізнесу, як для невеликого міста, так і для мегаполіса. Головне – правильно вибрати місце і прикладати максимум зусиль для підтримки купівельного попиту.

дата выхода dishonored: dunwall city trials.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>