Ідея бізнесу – прокат новорічних костюмів для дітей

новорічні костюми для дітей
На Новий рік за традицією влаштовуються дитячі свята. На них приходять діти в карнавальних костюмах. Купувати одяг на один день невигідно. Звідси ідея для бізнесу: можна організувати прокат новорічних костюмів для дітей.
Основні споживачі послуги
Послуга з прокату карнавальних костюмів може знадобитися декількох груп споживачів:
батькам з дітьми;
керівникам дитячих установ;
постановникам театральних вистав за участю дітей;
ведучим на дитячі свята.новорічні костюми для дітей
Далеко не кожній людині легко приходять в голову ідеї костюмів на Новий рік. Для цього потрібно мати багато фантазії і достатню кількість часу. Сучасні батьки часто не мають ні того, ні іншого.
Більшість  може просто купити готову маскарадний одяг. Коштує він  досить дорого, до того ж буде використовуватися один, максимум два рази. Доведеться спочатку витратити гроші, а потім думати, просто зберігати костюм або комусь його віддати.
Можливість використовувати карнавальне вбрання, а потім віддати його назад, при цьому витратити набагато меншу кількість грошей, повинна зацікавитибагатьох батьків.
Решті потенційним споживачам послуга з прокату карнавальних костюмів може знадобитися для проведення дитячих заходів. Причому це може бути не тільки в новорічні або різдвяні свята, але і в будь-який час року.
Необхідні умови для початку бізнесу
Слід з’ясувати, що буде потрібно мати для того, щоб ідеї маскарадних костюмів приносили прибуток.
Список необхідних активів:

 • приміщення для зберігання одягу;
 • обладнання для зберігання і демонстрації нарядів;
 • різноманітні костюми різних розмірів;
 • архів з фотографіями різних моделей;
 • грошові кошти.

новорічні костюми для дітей
Початкові витрати на організацію бізнесу
Як і в будь-якому іншому бізнесі, потрібно зробити грошові вкладення. Гроші потрібні для вирішення наступних завдань:

 • покупка костюмів (ціна одного костюма від 300 грн. і вище);
 • придбання необхідного обладнання – витрати залежать від якості;
 • орендна плата за приміщення – залежить від розташування;
 • заробітна плата працівникам – приймальнику, кравцю, бухгалтеру;
 • реклама;
 • інші витрати (канцелярські товари, транспорт, телефон, Інтернет).

Для веденя бізнес можна не наймати бухгалетра на постійну роботу, оскільки це дуже затратно. Можна звернутись в компанію –  megacapital.com.ua/uslugi.html , яка займається наданням послуг з ведення бухгалтерії та оформлення всієї потрібної податкової звітності. За загальним правилом, чим більше вкладення, тим вищий прибуток.  Великий вибір нарядів приверне більшу кількість клієнтів. Як варіант, якщо у вас є цікаві ідеї, можна не тільки закупити готові костюми, а й деякі замовити в ательє з пошиття та ремонту одягу.
Реклама прокату карнавальних костюмів
Для того, щоб бізнес був успішним, потрібно щоб до вас зверталося якнайбільше клієнтів. Для цього доведеться зайнятися рекламою. Чим ширше пошириться інформація про пропонований прокат, чим більше людей дізнається про нову фірму, тим швидше з’являться перші споживачі послуги.
Шляхи розповсюдження реклами:
Газети;
Інтернет;
Оголошення на вулицях;
Візитні картки в дитячих установах і в будь-яких місцях, де бувають батьки з дітьми;
Роздаються на вулиці мініафіші з описом послуги й інші варіанти.
Реклама може бути найрізноманітнішою. Її варіанти залежать тільки від фантазії підприємця. Буде корисно прочитати кілька книг про ефективні  рекламні методи.

Для того, щоб убезпечити себе від недобросовісних клієнтів, слід грамотно скласти основний договір. Він повинен передбачати санкції у разі псування костюмів або їх втрати. Певні гарантії надає заставна сума, дорівнює повної вартості прокатного наряду.
Слід проводити підгонку карнавального одягу тільки в пункті прокату, інакше велика ймовірність ненавмисного псування. При видачі костюма потрібно докладно описати його стан. Це в інтересах і клієнта, і підприємця.

Ціна прокату костюмів

Ціна повинна бути такою, щоб можна було не тільки окупити витрати, але й отримати прибуток. Вона залежить від затребуваності певної ідеї карнавальних костюмів, від ступеня зношеності одягу, від дати отримання (у свята прокат обходитиметься дорожче). Чим більше деталей в одязі, тим вище ціна його використання. Зазвичай вартість прокату дитячого костюма за один день коливається в межах 8-10% від первісної вартості костюма, що становить приблизно від 40 до 250 грн. Можливість забронювати потрібну модель підвищує вартість прокату. Також плата збільшується за те, що костюм повернули пізніше встановленого в договорі терміну. Кожні добу прострочення оцінюються в 50% вартості одного дня прокату. Як і будь-який бізнес, прокат дитячих карнавальних костюмів не може відразу принести прибуток. Підприємцю потрібно бути готовим до того, що протягом декількох місяців, а то й року, доведеться окупати вкладені спочатку кошти. Заробітки почнуться, якщо запастися терпінням, пам’ятати про рекламу і проводити послідовну роботу з клієнтами.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>