Ідея бізнесу: прикрашання автомобілів

прикрашання автомобілівПрагнення до індивідуальності притаманне кожній людині. На цьому будується вся індустрія краси, бізнес з виробництва одягу і прикрас. На бажанні людини виділятися, працюють цілі галузі. Але ось що стосується автомобілів, тут вже давно дуже важко стати не таким як усі. Виробництво машин – це нескінченний конвеєр, і надавати індивідуальність кожного примірника виробники просто не в силах. Але ж від цього бажання водіїв виділитися із загального потоку автомобілів не слабшає, отже, бізнес, побудований на доданні авто ексклюзивності, буде завжди мати успіх

.

Кому це цікаво?

Буквально всім – кожен, хто любить свій автомобіль і прагне підкреслити власну індивідуальність, є вашим потенційним клієнтів. Вінілові наклейки, на відміну від дорогої аерографії, цілком доступні і, до того ж, є додатковим захистом кузова від впливу зовнішніх факторів. Тобто за невелику суму клієнт отримує ексклюзивний вид авто і додатковий захист від пошкоджень.

Крім того, дуже затребуваними є і невеликі за форматом наклейки, приурочені до свят. Додати автомобілю вид новорічної колісниці Діда Мороза, прикрасити його квітами до настання весни або стилізувати під авто 40-х років до Дня Перемоги з кожним роком прагнуть все більше автовласників.

При цьому самостійно наносити вінілові наклейки, без спеціального професійного обладнання та певних художніх навичок, досить складно, тому автосервіси, що пропонують подібні послуги, більш ніж затребувані серед власників особистого транспорту.

Витрати

Оренда гаража або іншого приміщення для автосервісу – 3000-5000 рублів на місяць. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні власним приміщенням, цю статтю витрат можна сміливо виключати.

Придбання інструментів – якісні ножі, хороший професійний фен і машинка для полірування – 25000 рублів.

Купівля витратних матеріалів. Це найбільша стаття витрат, але економити тут не варто – чим більший асортимент ви запропонуєте своїм клієнтам, тим вище будуть і ваші можливості заробітку. Є і ще один варіант – купити найпопулярніші види вінілової плівки, а більш складні і ексклюзивні різновиди возити під замовлення. В цілому витрати по цьому пункту складуть від 50000 рублів і вище.

Таким чином, відкриття власного центру з прикрашання автомобілів вінілової плівкою обійдеться в суму від 80000 рублів і вище. Ця цифра може коливатися залежно від середніх цін у вашому регіоні, але істотно нижчою вона не стане, оскільки вінілова плівка коштує приблизно однаково на всій території Росії.

Термін окупності

Багато в чому він залежить від цін, які ви встановите, а вони, у свою чергу, будуть залежати від специфіки вашого регіону. У середньому повна обробка кузова вінілової плівкою коштує від 15000 рублів і вище, залежно від класу автомобіля і складності обробки, в той час, як собівартість матеріалів у даному випадку становить порядку 2000-5000 залежно від типу кузова автомобіля. Невеликі тематичні вінілові наклейки обійдуться для клієнта набагато дешевше – від 500 до 3000 рублів, при собівартості від 100 до 1200 рублів.

Якщо припустити, що протягом місяця дві людини звернуться за обклеюванням всього кузова, то дохід складе не менше 20000 рублів. Якщо додати до цього постійний попит на невеликі наклейки, то ця сума збільшиться як мінімум на 5000 рублів. Іншими словами, загальний термін окупності даної бізнес-ідеї, складе близько чотирьох-шести місяців при самому песимістичному прогнозі.

Варто мати на увазі, що якусь частину коштів необхідно буде направляти на позичена бізнесу, закупівлю матеріалів і рекламу, інакше ваша справа ризикує так і залишитися невеликий гаражної підробітком. Але в тому випадку, якщо ваш бізнес буде неухильно зростати і розвиватися, він зможе забезпечити вам цілком безбідне існування.

Прикрашання автомобілів за допомогою спеціальної вінілової плівки – це відмінна ідея для бізнесу, що не вимагає величезних витрат, але, тим не менш, здатна забезпечити швидку окупність і високий рівень доходу за порівняно короткий відрізок часу.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>