Ідея для бізнесу – розведення шиншил

Ідея бізнесу - розведення шиншилХутряна індустрія в СНГ  завжди процвітала – здавна ми постачали в усі країни світу хутро, який славився своїми унікальними властивостями незвичайною красою. Сьогодні мода на хутряні вироби не згасає, тому розведення шиншил, як вигідна і проста у виконанні ідея бізнесу стане цікавим варіантом для тих, хто віддає перевагу заробляти гроші самостійно і здатний працювати заради отримання прибутку.

Кому це підійде?

Зайнятися розведенням шиншил може практично будь-яка людина – спеціальних навичок цей вид бізнесу не вимагає, а всі необхідні знання отримати дуже легко. Але краще всього, якщо ви почнете розводити цих хутрових звірків не в умовах квартири, а маючи окреме приміщення, в якому можна без праці регулювати вологість і температуру, а також розмістити як мінімум 15-20 клітин з шиншилами. Як показує вже напрацьований досвід, найкраще розводити звірків у селі, де вирішувати питання з пошуком приміщення апріорі легше.

Витрати на відкриття бізнесу

Розведення шиншил, безумовно, зажадає від вас досить істотних витрат – відкрити справу без найменших витрат в даному випадку не вийде. Реєстрація ПП та отримання дозволу від ветеринарної служби, яка повинна буде підтвердити, що ви створили всі умови для життя звірків, обійдуться в суму від 5000 до 15000 рублів, залежно від регіону.

Далі доведеться закупити близько 20 пар звірят (краще брати якісні, вже сформовані пари). Ціна на здорових шиншил, здатних приносити повноцінне потомство, становить близько 15000 за пару, разом покупка звірків обійдеться в 300000 рублів.

Крім того, кожна пара потребує окремій клітці (3000-5000 рублів), отже, доведеться витратити ще 100 тисяч рублів. І приблизно 2000-3000 щомісяця буде йти на корм, чистий пісок і необхідні засоби по догляду за звірками.

Загальні витрати на відкриття власного бізнесу з розведення шиншил – не менше 400-450 тисяч рублів. Це, безумовно, набагато менше, ніж потрібно для відкриття промислового підприємства, що випускає, наприклад, поліетиленові пакети, але, тим не менш, сума досить істотна.

Специфіка бізнесу і терміни окупності

Крім того, що даний бізнес вимагає чималих витрат, ще однією важливою його особливістю є тривалий термін очікування доходів. Перше потомство з’явиться у шиншил не раніше ніж через 5-6 місяців. І потім ще протягом 90-100 днів за ним потрібно буде ретельно доглядати, щодня зважувати і витрачатися на купівлю кормів і аксесуарів. Все це забирає величезну кількість часу, отже, якщо ви віддаєте перевагу на початку бізнесу обходитися без найманого персоналу, у вас повинен бути постійне джерело пасивного доходу, який дозволить спокійно дочекатися отримання прибутку від розведення хутрових звірків.

Перший дохід ви зможете отримати через 9-10 місяців. Вартість однієї молодої шиншили – 3-4 тисячі рублів, від 20 пар ви без проблем отримаєте 120 молодих особин. При цьому, збут, зазвичай, не представляє праці – великі шиншилові ферми з радістю купують звірків, народжених від їх виробників. Отже, реалізувавши молодняк оптом за середньою ціною в 2500 рублів за голову, ви виручите близько 300000 рублів.

Повністю ваші вкладення окупляться приблизно через півтора року, і потім ви зможете отримувати від 300 тисяч на рік чистого прибутку.

http://dietolog.pp.ua.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>