Ідея бізнесу – салон краси для тварин

салон краси для тваринЯкщо ще років 10-15 тому салони краси для тварин були рідкістю, то зараз їх можна зустріти в кожному місті. Все частіше власники собак і кішок перекладають догляд за своїми улюбленцями в надійні руки професіонала.
У чому полягає бізнес
Суть така: відкриваєте салон, в якому надаватимуть всі послуги по догляду за вихованцями, в тому числі: мити, стрижку, фарбування, обрізання нігтів, чищення зубів, очей і вух. Додатково можна продавати косметичні засоби (шампуні, бальзами), гребінці, гребені, одяг і повідці.
З чого почати? Аналіз конкурентного середовища
Після того як у вашій голові зародилася ця ідея бізнесу, необхідно оцінити передбачуваний ринок. Яка чисельність населення в вашому місті? Чи є в ньому подібні салони? Якщо є, спробуйте відвідати їх під виглядом клієнта і розговорити майстра, запитати, як часто у них бувають відвідувачі, подивитися розцінки. Виходячи з отриманої інформації, потрібно вибрати подальшу тактику. Чи будете ви відкривати салон для VIP клієнтів або він буде розрахований на середньостатистичних власників домашніх тварин.
Пошук приміщення
Бажано щоб це було прохідне місце, центр зі зручною парковкою. В принципі підійде трьох-чотирьох кімнатна квартира на першому поверсі житлового будинку. Як варіант, підібрати приміщення недалеко від приватної ветеринарної клініки (звичайно якщо тільки в ній не роблять подібних послуг).
Коли місце під салон знайдено, необхідно зайнятися оформленням документів. Зареєструвати ІП, оформити квартиру у власність або підписати договір про оренду. Орендувати приміщення краще всього на рік, цього часу вистачить, щоб закріпитися на ринку і напрацювати постійних клієнтів.
Вартість оренди, залежно від регіону та міста – від 10 до 30 тис. рублів щомісячно + 3-6 тис. комунальні послуги.
Ремонт -10-80 тис. і більше, залежно від стану приміщення.
Перед відкриттям салону необхідно отримати дозвіл від санепідемстанції, регіонального управління ветеринарії, пожежної інспекції.
Необхідне обладнання
Знадобляться:
Стіл для груммінга – 8-40 тис.
Спеціалізована машинка для стрижки – 3-15 тис. Змінні ножі до них – ще 2-3 тис.
Прямі й філіровочние ножиці для груммінга – 4-16 тис.
Фен – 3-12 тис.
Ванна для миття – 35-60 тис.
Тріммінговий ніж, гребінець, пуходерка, колтунорез обійдуться в 2-6 тисяч.
Маски, парфуми, масла, бальзами, кондиціонери, спреї – 3-6 тис. стартовий набір.
Додатково доведеться встановити кілька шаф для зберігання інструменту і обладнати кімнату очікування: поставити пару зручних крісел, журнальний столик, вішалки і стелажі для косметики та одягу на продаж. Витрати на перераховану меблі складуть близько 15-20 тисяч.
Ванну для миття та стіл для груммінга можна взяти б / у, щоб скоротити початкові витрати. А ось інструмент найкраще брати новий.
Персонал
Для початку потрібні мінімум 2 майстри, які працюватимуть позмінно. Добре якщо це будуть люди з досвідом, а не тільки з корочками про проходження відповідних курсів. Ідеально, якщо вам вдасться дістати майстра, вже приймаючого тварин на дому і напрацьовані свою клієнтуру.
Де шукати клієнтів
Якщо місто слабкий, про відкриття нового салону можна оповістити населення, подавши оголошення в місцеву газету або на телебачення. Можна замовити розтяжку з рекламою на багатолюдній вулиці, роздрукувати візитки і поширити їх по поштових скриньках. Більш вірний спосіб – обдзвонити заводчиків і розплідники, залишити у них свою рекламу.
У цілому, перед тим як заробити гроші на роботі салону доведеться вкласти 200-500 тис. рублів. Заробітна плата майстрів – 25-30 тис. При вартості однієї послуги 500-1500 рублів всі початкові витрати окупаються в середньому через 1,5 – 2 роки.

Недорогие курсы - курс парикмахеров в УЦ Nateo.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>