Ідея для бізнесу – установка фотокабіни

Ідея бізнесу - установка фотокабіни

Установка фотокабіни – досить проста і не вимагає для своєї реалізації особливих навичок. Дана бізнес-ідея  здатна приносити регулярний і стабільний дохід. Додатковим плюсом такої ідеї є те, що для надання фотопослуг в цьому випадку немає необхідності в постійному присутності обслуговуючого персоналу – кабінка розрахована виключно на самообслуговування.

Кому це цікаво?

Сучасні фотокабіни поєднують в собі відразу декілька функцій – вони можуть робити моментальні фото на документи, розважальні фото і серії моментальних знімків. Крім того, деякі з них здатні доповнювати фотографії спецефектами, друкувати їх на самих різних матеріалах і навіть коментувати їх. Відповідно, потенційних споживачів можна розділити на дві великі групи – тих, хто потребує фото на документи і тих, хто буде користуватися кабінкою виключно в розважальних цілях.

Де розміщувати?

Успіх даного виду бізнесу, як і інших варіантів вендінгу, повністю залежить від вдалого розташування кабінки. Безумовно, найкраще розмістити відразу декілька кабін в різних точках, але, якщо ви прагнете обмежитися мінімальними витратами, виберіть одне, але максимально популярне місце. Якщо у вашому місті є великі ВУЗи – це відмінний варіант, оскільки кабінка буде користуватися попитом і для фото на документи, і для веселих студентських знімків.

Також вигідними варіантами розміщення можуть стати великі торгові центи, вокзали і аеропорти, а також пляжі й набережні курортних міст. До речі, установка фотокабіни у містах з великим потоком туристів збільшує прибутковість даного виду бізнесу в кілька разів.

Витрати на встановлення фотокабіниІдея бізнесу - установка фотокабіни

Вони складатимуться з трьох основних пунктів:

Купівля самої кабінки (від 20  до 50 тисяч грн). Відразу варто відзначити, що багато постачальникыв пропонують оплачувати купівлю обладнання в розстрочку, що дозволяє знизити початкові витрати в кілька разів.

Оренда місця для розміщення. Невелика площа кабінки робить витрати на оплату оренди мінімальними – навіть у найбільшому місті її розміщення обійдеться максимум в 2 000 грн. А в невеликих містах цифра може бути нижче в три – чотири рази.

Купівля витратних матеріалів. Папір і картриджі обійдуться максимум в 1000 грн  з урахуванням того, що їх вистачить не на один місяць використання. У тому випадку, якщо розважальні фото можуть друкуватися на різних матеріалах, вам доведеться витратити ще близько 2500 на їх придбання.

Терміни окупності

Стандартною прохідністю для кабіни, встановленої, наприклад, у великому торгово-розважальному центрі, вважається цифра в 15 чоловік на день. Природно, у вихідні та святкові дні кількість клієнтів буде збільшуватися. Що стосується установки кабінки в районі пляжу, то тут, в розпал сезону, середня кількість відвідувачів складає як мінімум 20-25 осіб на день.

Собівартість одного знімка коливається в діапазоні від 1 до 5 грн, залежно від матеріалу, використовуваного для друку. Середня ціна для споживача послуги становить 20-50 грн.

Таким чином, дохід становитиме (якщо взяти за середній показник 15 відвідувачів на добу), від 12500 грн. на місяць. Навіть при самому песимістичному прогнозі термін окупності не перевищить 6 місяців. При цьому збільшити прибуток можна, встановивши в кабінку платіжні термінали (багато моделей передбачають такі додаткові функції).

Купить обои в интернет магазине дешево обои дешевые купить..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>