Ідея для бізнесу – відкриття кулінарії

Ідея бізнесу - відкриття кулінарії

Ритм життя сучасної жінки далеко не завжди передбачає наявність великої кількості часу на приготування смачних і різноманітних страв. Але і постійно годувати сім’ю напівфабрикатами – ідея не з кращих. Саме тому все більшої популярності набувають кулінарні магазини, що торгують смачними і свіжими стравами. Бізнес-ідея з відкриття такого магазину з готовою їжею – це відмінний варіант для починаючого підприємця.

Відкриваємо кулінарію – перші кроки

Почати слід з реєстрації ІП – без цього вся подальша діяльність буде неможлива. Далі потрібно потурбуватися про пошук відповідного приміщення. Воно повинно відповідати таким вимогам:

Наявність залу для торгівлі і місця для приготування їжі;

Гарна прохідність (підійдуть будівлі, розташовані біля супермаркетів, великих магазинів, а також у офісних центрів – тоді ви завжди зможете збільшити свій прибуток за рахунок доставки обідів їх службовцям).

Одночасно з пошуком відповідного приміщення варто почати розробку асортименту для вашої кулінарії. Бажано щоб у нього входило досить велика кількість других страв, а також кілька салатів, як стандартних, так і оригінальних – це дасть можливість догодити максимально великій кількості потенційних клієнтів.

Особливості меню, безумовно, будуть залежати від вашого регіону і традиційних страв, які користуються популярністю. Але головний акцент все ж варто зробити на ті варіанти, які можна без праці «доопрацювати» в домашніх умовах – голубці, страви з картоплі, зрази, битки, відварна або смажена риба і так далі.

Оскільки готові страви продаватимуться на вагу, вже на підготовчому етапі варто вибрати варіанти для фасування, дізнатися асортимент місцевих виробників одноразового посуду – цілком можливо, що вам доведеться зробити індивідуальне замовлення в тому випадку, якщо відповідних варіантів не знайдеться.

Третій етап підготовки до відкриття магазину готової їжі – підбір персоналу та отримання дозволів на виробництво харчових продуктів. Коли все необхідне буде готове, можна сміливо починати виробництво і відкривати двері магазину для перших покупців.

Як уникнути типових помилок

Виробництво їжі таїть у собі кілька небезпек, і багато з новачків на цьому терені здійснюють поширені помилки. Насамперед, не варто готувати величезні порції їжі до тих пір, поки ви не вивчите особливості купівельного попиту. Чим свіже буде їжа в кулінарному магазині, тим краще. До того ж швидка продаж зроблених порцій стане вашою додатковою рекламою – клієнти будуть більше довіряти вашій кухні, якщо зрозуміють, що ваша їжа розкуповується блискавично.

Друга поширена помилка – прагнення заощадити на інгредієнтах для страв. Сучасний покупець – дуже досвідчений чоловік і не варто думати, що він не помітить, що в салат стали додавати найдешевший майонез, фарш в котлетах став містити не саме натуральне і свіже м’ясо, а масло в картопляному пюре замінили спредом. Помітить, і дуже швидко. Досить два-три рази таким чином «схалтурити» і частина клієнтів піде від вас безповоротно.

Як збільшити прибуток

Щоб домогтися максимального прибутку і окупити свої вкладення в бізнес якомога швидше, можна поєднати кулінарний бізнес не тільки з доставкою обідів в довколишні офіси, але і найняти шофера для розвезення замовлень по всьому місту. Крім того, в будівлі магазину можна встановити кілька столиків для тих, хто хоче перекусити прямо тут, а асортимент урізноманітнити гарячою кавою і чаєм (для цієї мети можна поставити і вендінговий автомат з напоями).

Також допоможе вам і грамотний маркетинг – не шкодуйте сил і часу на рекламу, проводите всілякі акції, встановіть суму покупки, яка дозволяє отримати знижку. Чим більше креативних та позбавлених банальності ідей щодо залучення покупців ви знайдете, тим більш популярним стане ваш магазин.

Відкриття кулінарного магазину це відмінний варіант перетворити свою любов до смачної їжі та її приготування не просто в хобі, а в джерело постійного доходу. З часом ви зможете навіть відкрити цілу мережу таких магазинів, і стати заможним підприємцем.

холестирамин отзывы.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>