Ідея бізнесу – відкриття кулінарного магазину

Ідея бізнесу - відкриття кулінарного магазину

Ритм життя сучасної жінки далеко не завжди передбачає наявність великої кількості часу на приготування смачних і різноманітних страв. Але і постійно годувати сім’ю напівфабрикатами – ідея не з кращих. Саме тому все більшої популярності набувають кулінарні магазини, що торгують смачними і свіжими стравами. Бізнес-ідея з відкриття такого магазину з готовою їжею – це відмінний варіант для починаючого підприємця.

Відкриваємо кулінарію – перші кроки

Почати слід з реєстрації ФОП  – без цього вся подальша діяльність буде неможлива. Далі потрібно потурбуватися про пошук відповідного приміщення. Воно повинно відповідати наступним вимогам:

  • Наявність залу для торгівлі та місця для приготування їжі;
  • Гарна прохідність (підійдуть будівлі, розташовані біля супермаркетів, великих магазинів, а також у офісних центрів – тоді ви завжди зможете збільшити свій прибуток за рахунок доставки обідів службовцям офісних центрів).

Одночасно з пошуком відповідного приміщення варто почати розробку асортименту для вашої кулінарії. Бажано щоб в нього входило досить велика кількість других страв, а також кілька салатів, як стандартних, так і оригінальних – це дасть можливість догодити максимально великій кількості потенційних клієнтів.

Також вам потрібно закупити всю необхідну техніку та посуд для приготування їжі.  Не жалійте грошей на сучасну техніку, вона вам швидко окупиться.  Для швидкого миття посуду необхідні посудомийні машини, адже вони значно спростять роботу працівникам кухні, та зекономлять багато часу й витрат на людську працю.

Особливості меню, безумовно, будуть залежати від вашого регіону і традиційних страв, що користуються популярністю. Але головний акцент все ж варто зробити на ті варіанти, які можна без зусиль «доопрацювати» в домашніх умовах – голубці, страви з картоплі, зрази, битки, відварна або смажена риба і так далі.

Оскільки готові страви будуть продаватися на вагу, вже на підготовчому етапі варто вибрати варіанти для фасування, дізнатися асортимент місцевих виробників одноразового посуду – цілком можливо, що вам доведеться зробити індивідуальне замовлення в тому випадку, якщо відповідних варіантів не знайдеться.

Третій етап підготовки до відкриття магазину готового їжі – підбір персоналу та отримання дозволів на виробництво харчових продуктів. Коли все необхідне буде готове, можна сміливо починати виробництво і відкривати двері магазину для перших покупців.Ідея бізнесу - відкриття кулінарного магазину

Як уникнути типових помилок

Виробництво їжі таїть у собі кілька небезпек, і багато з новачків на цьому терені здійснюють поширені помилки . Насамперед, не варто готувати величезні порції їжі до тих пір, поки ви не вивчите особливості купівельного попиту. Чим свіже буде їжа в кулінарному магазині, тим краще. До того ж швидкий продаж зроблених порцій стане вашою додатковою рекламою – клієнти будуть більше довіряти вашій кухні, якщо зрозуміють, що ваша їжа розкуповується блискавично.

Друга поширена помилка – прагнення заощадити на інгредієнтах для страв. Сучасний покупець – дуже досвідчений чоловік і не варто думати, що він не помітить, що в салат стали додавати найдешевший майонез, фарш в котлетах став містити не саме натуральне і свіже м’ясо, а масло в картопляному пюре замінили спредом. Помітить, і дуже швидко. Досить два-три рази таким чином «схалтурити» і частина клієнтів піде від вас безповоротно.Ідея бізнесу - кулінарія

Як збільшити прибуток

Щоб домогтися максимального прибутку і окупити свої вкладення в бізнес якомога швидше, можна поєднати кулінарний бізнес не тільки з доставкою обідів в довколишні офіси, а й найняти шофера для розвезення замовлень по всьому місту. Крім того, в будівлі магазину можна встановити кілька столиків для тих, хто хоче перекусити прямо тут, а асортимент урізноманітнити гарячою кавою і чаєм (для цієї мети можна поставити і вендінговий автомат з напоями).

Також допоможе вам і грамотний маркетинг – не шкодуйте сил і часу на рекламу, проводите всілякі акції, встановіть суму покупки, яка дозволяє отримати знижку. Чим більше креативних та позбавлених банальності ідей щодо залучення покупців ви знайдете, тим більш популярним стане ваш магазин.

Відкриття кулінарного магазину це відмінний варіант перетворити свою любов до смачної їжі та її приготування не просто в хобі, а в джерело постійного доходу. З часом ви зможете навіть відкрити цілу мережу таких магазинів, і стати заможним підприємцем.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>