Ідея для бізнесу: відкриття школи краси

Ідея бізнесу відкриття школи краси

Підприємства індустрії краси щорічно заробляють мільярди на бажанні жінки виглядати чудово. Але при всій, здавалося б, насиченості цього ринку, у ньому все ж можна знайти нішу, яка практично пустує. Відкриття школи краси може стати дуже вигідним бізнесом, особливо якщо врахувати той факт, що навчитися правильно доглядати за собою і створювати свій індивідуальний стиль мріє будь-яка жінка.

Кому це підійде і наскільки затребуваний такий вид бізнесу?Ідея бізнесу відкриття школи краси

Незважаючи на велику кількість всіляких салонів краси та перукарень, більшість жінок не можуть собі дозволити відвідувати їх щодня для створення чудової укладки, макіяжу і проведення потрібних процедур. Отже, основна частина роботи з формування зовнішнього вигляду лягає на плечі самих дам. Але далеко не всі вміють професійно укласти волосся, підібрати той тип зачіски, який підкреслить їхню індивідуальність, або створити повсякденний макіяж, який буде відповідати всім вимогам моди. Пояснюється це дуже просто – ніхто не навчає жінок правилам догляду за собою. Школи краси, в яких жінок вчили б усім тонкощам і нюансам мистецтва бути привабливою, необхідні в кожному місті, а знайти їх можна далеко не скрізь.

Для того щоб відкрити таку школу, необхідно, звичайно, мати освіту у сфері косметології, перукарського мистецтва або візажу. Але навіть у тому випадку, якщо ви не володієте цими специфічними знаннями, але можете організувати роботу невеликого злагодженого колективу, ваша бізнес-ідея без праці втілиться в життя.

Витрати на відкриття школи краси

Щоб відкрити дійсно висококласну школу, яка буде викликати довіру у потенційних клієнтів, необхідно затратити від 300 тисяч рублів. Витрати в даному випадку будуть складатися з:

Реєстрація ПП – близько 500 грн.

Оренди приміщення. Оскільки навчання в школі краси має комплексний підхід, приміщення має бути досить просторим. У ньому потрібно буде розмістити як мінімум 5-6 столиків з дзеркалами для макіяжу, кілька великих дзеркал, робоче місце для перукаря, який навчатиме мистецтву створення зачісок і невелике приміщення для занять пластикою. З урахуванням того, що школа краси повинна розташовуватися в привабливому і престижному районі, вартість оренди буде коливатися в мажах  від 2  до 20 тисяч грн, залежно від регіону. У даному випадку, краще мати запас коштів хоча б на перші 3 місяці, поки ваше підприємство не «розкрутиться».

Закупівлі витратних матеріалів (косметика, спонж, кисті, укладальні кошти, гребінця і так далі) – 5 тисяч грн.

Заробітної плати співробітників. Штат школи краси повинен складатися як мінімум з професійного косметолога, перукаря, стиліста і візажиста. Також бажано найняти і хорошого хореографа, який зможе поставити майбутнім ученицям ходу і зробити їх руху більш граціозними. Для того щоб найняти фахівців високого класу, необхідно буде витратити на їх заробітну плату як мінімум 10 -20 тисяч грн.

Окупність школи краси

У середньому, візит в салон краси обходиться жінці в суму від 500 до 1  тисяч грн. Якщо врахувати, що після навчання в школі краси вона зможе обходитися без послуг професіоналів у переважній більшості випадків, плату за навчання можна призначити в розмірі 2-4 тисячі грн за повний курс (1 місяць). Кількість «учнів» в одній групі – 5-6 чоловік, отже, загальний дохід становитиме 20-20 тисяч грн на місяць з однієї групи. Для того щоб бізнес був рентабельним, необхідно набирати 2-3 групи на місяць.

Щоб добитися такої відвідуваності, необхідно докласти чимало зусиль і провести дійсно якісну рекламну компанію, яка приверне до вас якомога більше клієнтів. Але, як показує практика, вже після 1-2 випусків пошук клієнтів стане значно простіше – ефект «сарафанного радіо» спрацює в даному випадку як не можна краще.

Загальний термін окупності подібного роду бізнесу – від 10 місяців і вище, так як частина щомісячного прибутку необхідно буде витрачати на поповнення запасів косметики, оренду приміщення та оплату праці вашого колективу.

Відкриття школи краси – це оригінальна і затребувана ідея для бізнесу, яка, правда, зажадає вкладення значної кількості сил і засобів.

Самая детальная информация подготовка к гиа по английскому 9 класс здесь..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>