Ідея для бізнесу – відкриття служби кейтерингу

 відкриття служби кейтерингу

З давніх пір люди вимагають хліба і видовищ. Без сумнівів, той, хто смачно годує людей, ніколи не опиниться голодним сам. Саме на задоволенні цієї першорядної потреби людини, і заснована така ідея бізнесу, як кейтерінг.

Як відкрити службу кейтерингу без зайвих вкладень?

Служба кейтерингу може, як доставляти обіди в офіс, так і влаштовувати шикарні прийоми на відкритому повітрі. Якщо коштів на відкриття бізнесу трохи і стати мільйонером поки тільки в планах, можна почати з найпростішого – доставка обідів.

Доставку домашніх обідів ми вже розглядали, але що робити, якщо ваші кулінарні здібності не дозволяють вам самостійно приготувати смачний і красиво оформлений обід? Все, що потрібно зробити, це стати посередником між голодним офісним працівником і рестораном. Для цього і з тим, і з іншим потрібно домовитися.

Спочатку необхідно визначити коло ресторанів, з якими ви можете співпрацювати – складайте список достовірніше і сміливо йдіть на зустріч з представником громадського харчування. Ваша мета – скласти найбільш велике меню, включайте в список російську, японську, італійську кухню. Чим більше варіантів ви зможете запропонувати вашим клієнтам, тим складніше їм буде відмовитися.

Йти на зустріч з представником ресторану необхідно підготовленим, це стосується не тільки продуманої промови, а й зовнішнього вигляду. Домовтеся про те, що оплачувати рахунок ви будете за винятком, наприклад, 20% від нього. Таким чином, клієнт отримає їжу за ціною ресторану, а ви зможете заробити. Більшість ресторанів погодиться на це – по-перше, їм на руку збільшити обсяги, по-друге, місця за столиками вільні для відвідувачів.

Реклама – двигун торгівлі

Тепер йдемо в рекламну компанію, хоча можна заощадити і згорнути в найближчий копі-центр, де на кольоровому принтері вам роздрукують листівки з описом ваших послуг. Обов’язково розмістіть інформацію про різноманіття варіантів обідів – від піци і суші до гарячого супу. А фотографії апетитних страв зроблять вашу пропозицію ще більш привабливим.

Вовка ноги годують

Тепер йдемо шукати клієнтів. У цьому бізнесі найефективнішим способом залучити замовника будуть прямі продажі. Починати слід з великих компаній, вони, як правило, мають більший оборот, а отже, можуть витратити певну суму на своїх працівників.

Крім цього, відвідавши бізнес центр, в якому розташовані відразу кілька десятків компаній, ви не просто підвищуєте шанси знайти замовника, а й полегшуєте собі роботу в майбутньому. Адже привозити кілька замовлень в одне місце – вигідно і за часом, і по грошах.

Виклавши вашу пропозицію, обов’язково залиште листівку зі своїми контактними даними. Навіть якщо керівництво компанії і не погодиться, можливо, самі працівники захочуть як-небудь подзвонити вам і замовити їжу.

При можливості, не забудьте залишити кілька листівок у фойє бізнес-центру. Якщо ж у переговорах ви досягли консенсусу, слід укласти договір із замовником, в якому буде прописана і вартість ваших послуг. Так як вам необхідно забрати і доставити вже приготовлену їжу до обіду, обговоріть, а краще пропишіть в договорі, час, до якого замовник повинен повідомити вам, який саме обід він хоче сьогодні отримати. Якщо на першому етапі у вас буде тільки один замовник, вигідним буде вказати, що в один день можна замовити обід тільки з одного ресторану. Так вам не доведеться колесити по всьому району і забирати десь одну піцу, а десь десерт. Коли замовлення вже стануть на потік, буде простіше – забрати з кожного ресторану замовлення для декількох офісів набагато рентабельніше.

Що потрібно для відкриття?

По-перше, слід відкрити ВП. По-друге, не завадить особистий транспорт, адже носити обіди в руках від ресторану до офісу не вийде. По-третє, необхідно придбати спеціальні термоконтейнери, завдяки яким збережеться температура приготованих страв. Вартість таких термоконтейнерів становить від 1 до 15 тис. руб.

Скільки можна заробити?

Дохід від доставки ресторанних обідів може бути дуже навіть пристойний. По-перше, ви домовилися про знижку з рестораном. А по-друге, за договором з замовником ви отримуєте ще й гроші за доставку. Навіть якщо це буде 100 $ у місяць, що трохи навіть для компанії середнього рівня, отримавши замовлення від десятка компаній, прибуток вийде близько 1000 $. Крім того, ви можете доставляти колективні обіди не щодня, а по дзвінку. Тоді договір не знадобиться, достатньо встановити фіксовану вартість одноразової доставки.

Відкриття служби кейтерингу – прикладом того, як можна почати власний бізнес і без великих вкладень. Однак завжди слід пам’ятати, що без впевненості в результаті, настрою на успіх і наполегливої ​​праці, неможливо добитися успіху ні з інвестиціями, ні без них.

рослина борова матка(ортилія однобока).
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>