Ідея для бізнесу – виготовлення акваріумів

виготовлення акваріумів

Красивий і оригінальний акваріум, особливо якщо він виконаний із застосуванням нестандартних дизайнерських рішень, сьогодні вже не просто данина хобі, що прийшов до нас з Юннатський дитинства, але і справжній предмет розкоші, який свідчить про статус і рівні доходу його власника. Отже, виробництво акваріумів – хороша бізнес-ідея, особливо якщо врахувати той факт, що з кожним роком обсяг цього ринку збільшується на 15-20%.

Кому це підійде?

Щоб самостійно виготовляти акваріуми, необхідно володіти певними навичками, а також розбиратися в азах акваріумістики. Якщо ви з дитинства захоплювалися рибками, знаєте все про особливості їх утримання і розведення, розумієте, яким повинен бути по-справжньому хороший акваріум – цей бізнес допоможе вам не тільки заробити багато грошей, а й самореалізуватися в якості творчої одиниці.

Початкові витрати

Скло і клей для виготовлення одного стандартного акваріума об’ємом в 120 літрів (80 * 50 * 30), обійдуться вам близько 1300-1500 рублів. При цьому, ціна, за якою його приймуть зоомагазини, що займаються реалізацією подібного роду виробів, може скласти близько 2500 рублів. Збільшити цю суму можна, якщо зробити акваріум не стандартної прямокутної форми, а проявити фантазію, і створити, наприклад, акваріум у вигляді колони, або ж інший незвичайної форми. Ціна таких нестандартних дизайнерських виробів значно вище – реалізувати їх можна буде за ціною в 3500-4500 рублів за одиницю.

Тут варто відзначити, що для реалізації через магазини, краще зробити кілька акваріумів різного розміру, але стандартної форми – у цьому випадку магазину буде вигідно реалізовувати вашу продукцію в комплекті з вже готовими кришками для акваріумів.

За наявності певних навичок, спокійно можна виготовляти по акваріуму в день. Таким чином, чистий дохід за 1 день становитиме – від 1000 до 2000 рублів (звичайно, за умови стабільної реалізації акваріумів). Але варто враховувати, що специфіка виробництва акваріумів не дозволить вам реалізувати їх відразу ж після виготовлення – вони повинні відстоятися протягом декількох днів (чим більше обсяг, тим більше термін). Отже, почати реалізацію своїх дизайнерських творів ви зможете не відразу. Тому закуповувати матеріал для виробництва коштує на деякий час вперед, щоб не переривати виробничий процес і мати кілька варіантів акваріумів для продажу.

Якщо врахувати, що на створення одного примірника буде витрачено 1,5 тисячі рублів (у середньому – одні будуть дешевше, інші – дорожче), все необхідно буде витратити як мінімум 15-20 тисяч рублів, що в підсумку дозволить створити 10-15 акваріумів.

Специфіка реалізації

Для того щоб у майбутньому забезпечити себе великими індивідуальними замовленнями, до реалізації першої партії необхідно підійти з усією відповідальністю. Створіть невелике портфоліо, в яке помістіть всі створені вами варіанти, і продемонструйте його власникам зоомагазинів. Крім того, не зайвим буде створення тематичних груп у соціальних мережах та розміщення ваших робіт на міських порталах з оголошеннями. У майбутньому можна навіть створити свій рекламний сайт, на якому клієнти зможуть залишати індивідуальні замовлення – на них завжди можна заробити більше ніж на стандартних варіантах.

Хорошим способом створити собі репутацію і отримати значну кількість замовлень є активне спілкування на форумах акваріумістів. Для того щоб забезпечити себе постійною роботою, можна зробити кілька якісних акваріумів для тих користувачів, які мають у цих спільнотах хорошу репутацію. Навіть якщо ви не отримаєте великого прибутку від цього, призначивши мінімальну ціну, хороші відгуки, отримані від користуються довірою форумчан, допоможуть вам у майбутньому отримувати дійсно вигідні замовлення.

Виготовлення акваріумів – досить затребувана і популярна послуга, тому цей бізнесу допоможе вам значно збільшити рівень життя вашої родини.

Випікаємо яблучний пиріг в духовці. Рецепт яблучного пирога..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>