Ідея бізнесу – виготовлення авторських листівок на замовлення

виготовлення авторських листівок на замовленняДля більшості людей відкриття власної справи асоціюється з якимсь дуже складним і величезним за розмахом заходом. Але, це зовсім не так. Щоб організувати власну справу, що приносить нехай невеликий, але регулярний дохід, не потрібно особливих знань і великих вкладень. Можна почати з чогось простого, але оригінального і потенційно затребуваного.
Серед безлічі бізнес ідей, які існують в даний момент, дуже легко підібрати собі відповідний варіант. Ділові пропозиції є для всіх: і для респектабельного чоловіка, і для пенсіонера, і для матусі-декретниці.
У цій статті буде розказано про те, як за допомогою свого таланту і фантазії не тільки реалізувати властиве всім нам почуття прекрасного, а й отримати при цьому солідний прибуток. Мова піде про такий варіант домашнього бізнесу, як виробництво унікальних авторських листівок.
Суть бізнес – ідеї
У століття масового виробництва, коли одна і та ж річ відтворюється в мільйонах копій, дуже багатьом людям хочеться мати щось унікальне, існуюче в єдиному екземплярі. Купити картину або розписаний вручну за одиничного ескізом сервіз по кишені далеко не всім, а ось придбати невелику листівку під силу багатьом. Ця ідея, чимось схожа на заробіток на скрапбукінге, так як інтерес до неї так же обумовлений застосуванням ручної праці і створенням унікальних дизайнів. Тому бізнес-ідея з виробництва авторських листівок дуже перспективна.
Вся принадність цієї ідеї в тому, що:
є можливість для реалізації творчого потенціалу;
в процесі роботи розширюється коло спілкування;
зростає почуття задоволеності собою, так як людина займається улюбленою справою, та ще й за хороші гроші;
для початку справи не потрібно великих грошей на обладнання, матеріали, виробничі приміщення і т.д.
займатися бізнесом можна вдобавок до основної роботи.
Хто буде їх купувати? Все. Батьки будуть замовляти листівку своїм дітям, закохані своїй половинці, колеги один одному, тобто, цільова група потенційних споживачів дуже широка. Питання стоїть лише в якості (читай, креативності) товару та вмінні створювати собі рекламу.
Початковий етап бізнес-ідеї
Як вже зазначалося, для початку справи не потрібно багато грошей, але якась сума все ж буде потрібно на:
Обладнання. Його перелік залежить від того, з яких саме матеріалів будуть виконуватися листівки. Необхідний мінімум: робочий стіл, освітлювальні прилади, клейовий пістолет, степлер, ріжучі інструменти, швейні приналежності. При роботі з тканиною може знадобитися швейна машинка і оверлок, а з зображеннями – комп’ютер (наприклад, для перекладу фото замовника в схему вишивки чи малювання хрестиком).
Матеріали. Листівки можна робити з будь-яких матеріалів. Основними будуть папір та картон, а от для декорування їх вибір просто безмежний – шкіра, дерево, пластик, скло, мастика, тканина, мереживо, тасьма, бісер і паєтки, і навіть натуральні зерна і шкарлупки.
Точну кошторис організації справи підрахувати складно, адже все залежить від уже наявних у бізнесмена обладнання та матеріалів. Наприклад, якщо в наявності вже є робоче місце з комп’ютером і нічого дорогого купувати не потрібно, то безпосередньо закупівля самих матеріалів обійдеться в районі 10 тисяч рублів. Причому, ці гроші доведеться вкладати не відразу, а поступово, малими сумами.
Просування бізнес-ідеї
Головна заповідь будь-якого комерсанта: «вмій не тільки виробити товар, але і продати його». Щоб бізнес приносив дохід, його потрібно активно рекламувати. Обмовимося відразу, реклама в ЗМІ (районної малотиражки) невідь вдалий спосіб піару. Два найефективніших шляху наступні:
Реклама в Інтернеті. У мережі повно тематичних порталів (з продажу hand made виробів, жіночі форуми, групи в соцмережах), де можна помістити свою пропозицію.
«Сарафанне радіо». Якщо листівки дійсно зроблені з душею і чіпляють покупця, то слава про товар рознесеться від сусідки до сусідки зі швидкістю вітру, забезпечуючи стабільний приплив клієнтів.
Окупність бізнес-ідеї
Терміни окупності цієї бізнес – ідеї суто індивідуальні. Все залежить від обсягу спочатку вкладених коштів, кількості випущених листівок та їх вартості, інтенсивності роботи підприємця.
Для прикладу. Одна авторська листівка, коштує від 100 до 500 рублів (залежно від її складності). У середньому, це близько 250 рублів за штуку. У день підприємець робить три листівки на суму 750 рублів, причому працює він тільки в будні дні. Тобто, при такій інтенсивності роботи його місячний дохід складе 16500 рублів (750 * 22 стандартних робочих дні). Окупність бізнесу в такому випадку складе менше місяця (якщо було витрачено 10 тис. руб. На матеріали).
Хочеться відзначити, що виконання на замовлення листівок за індивідуальними ескізами, далеко не єдиний спосіб заробити на рукоділлі. Зараз високий попит практично на всі речі, створені вручну: в’язані вироби, вишиті картини, сплетені чи виліплені прикраси і т.д. Більш докладно про способи заробітку на рукоділлі можна дізнатися тут.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>