Ідея для бізнесу – виготовлення безкаркасних меблів

Ідея бізнесу - виготовлення безкаркасних меблів

Безкаркасні меблі з кожним днем ​​стають  все популярнішими, попит на них зростає дуже швидко. У той же час виробників зручних крісел-мішків і безформних диванів поки ще не так багато, тому пропозиція на даному етапі набагато нижче попиту. Чим це пояснюється – новизною цієї бізнес-ідеї або відсутністю досвіду виготовлення подібних меблів у країнах СНД – сказати важко. Але зате з упевненістю можна сказати інше – сьогодні на ринку існує напівпорожня ніша, заповнити яку своїм товаром можна без особливих зусиль.

Кому це підійде?

Ця ідея настільки універсальна, що підійде вона практично для будь-якого початківця бізнесмена – від молодої мами, що знаходиться в декреті і до власника власної невеликої майстерні з виготовлення каркасних або плетених меблів.Ідея бізнесу - виготовлення безкаркасних меблів

Головні умови – наявність креативного творчого мислення, бажання заробляти гроші і вміння шити (в тому випадку, якщо ви не плануєте займатися виготовленням самостійно, останній пункт можна сміливо виключити).

Витрати на організацію бізнесу

Тут багато що залежить від того, з яких обсягів виробництва планується почати бізнес. У тому випадку, якщо перші кроки робитимуться самостійно, все, що необхідно для виготовлення першої партії безкаркасних крісел – швейна машинка (10000 рублів), 20 кілограмів наповнювача – кульок з пінополістерол (близько 3-3,5 тисяч) і 25-26 квадратних метрів тканини (ще 4,5 тисячі рублів).

Разом середня сума всіх необхідних витрат – близько 20 тисяч рублів, а в тому випадку, якщо швейна машинка у вас вже є, витрати скоротяться практично вдвічі. Вивільнену суму можна використати для придбання більш дорогих і оригінальних оббивок для меблів – щоб зацікавити потенційних клієнтів, можна урізноманітнити першу колекцію кріслами з шкіри або штучного хутра.Ідея бізнесу - виготовлення безкаркасних меблів

У тому випадку, якщо ви плануєте відразу відкрити невеликий пошивочний цех, витрати зростуть: оренда приміщення навіть для 3-4 машин і обладнання невеликого складу обійдуться не менш ніж у 50000 рублів. Придбання самих швейних машинок збільшить витрати вдвічі, а заробітна плата кваліфікованих швачок, які без проблем зможуть виготовляти до 3 чохлів для крісел на день, складе 60 тисяч на місяць. У даному випадку загальна сума витрат складе (з урахуванням придбання матеріалів для виробництва) від 200 до 300 тисяч рублів.

Пошук споживача і терміни окупності

Виготовлення безкаркасних меблів – процес досить швидкий і легкий. Але виробництво – це тільки половина бізнесу, набагато важливіше реалізація власної продукції. Щоб налагодити стабільний збут, потрібна рекламна компанія, яка розповість про ваші виробах максимально більшому числу клієнтів. Для цього не варто нехтувати ні популярними у вашому регіоні друкованими виданнями, ні порталами з приватними оголошеннями, ні телевізійними роликами. Найкраще поєднати всі ці способи, доповнивши їх спілкуванням з роздрібними торговими точками. Маючи на руках кілька фотографій виготовлених вами безкаркасних меблів, варто обійти найпопулярніші магазини і запропонувати їм на реалізацію кілька зразків.

Що стосується питання про рентабельність подібного бізнесу, то терміни його окупності варіюються від 2 місяців (у разі невеликого домашнього виробництва) і до 1,5-2 років, якщо мова йде про організацію великого цеху. У середньому виготовлення одного крісла-груші обходиться в 3000-3500 рублів, у той час як ціна реалізації становить від 5000 до 8000 тисяч. Іншими словами, навіть пробна партія з 5 штук, реалізована протягом 1,5-2 місяців, повністю поверне всі витрачені гроші і принесе невеликий прибуток.

Исковое заявление в районный суд составить исковое заявление в суд..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>