Ідея бізнесу – виготовлення кованих виробів

ковані виробиКовані вироби завжди цінувалися – будь то огорожа будинку, предмети інтер’єру чи просто прикраси. Однак, деякий період вони перебували в забутті – все заполонив ширвжиток, найчастіше досить сумнівної якості. Зараз, в час, коли досить популярним стає мати будинок за містом, ковані вироби знову затребувані. Вони надають будинку якусь оригінальність і гармонійно вписуються в інтер’єр і екстер’єр садиби.ковані вироби
Необхідний стартовий капітал і обладнання
Для виробництва знадобляться три – п’ять верстатів з допомогою яких і будуть виконуватися всі необхідні роботи з металом. Перший буде гнути метал, другий – виробляти стандартні штамповані вироби, третій – виготовляти спіралі і так далі. Чим більше різноманітних верстатів – тим краще. Вартість базового комплекту, що складається з трьох верстатів з електроприводом – близько 50 тис. грн.

Крім цього, у продажу є ручні верстати. Набір ручних верстатів включає в себе вісім предметів:

– Гнутік – для згинання заготовки під певним кутом або по заданому радіусу;

– Твістер – дозволяє закрутити квадратну заготовку уздовж своєї осі;

– Ліхтарик – дозволяє виготовити з декількох, зварених між собою прутків виготовити виріб «ліхтарик»;

– Хвиля – дозволяє виготовляти періодичні візерунки;

– Об’ємнік – дозволяє згинати квадратний пруток по дузі, а потім і під прямим кутом;

– Шаблон – дозволяє зігнути по колу будь-які профілі;

– Спрощений гнутік – згинання квадратного матеріалу за фіксованим кутом.

ковані вироби

Вартість такого набору становить близько 15-20 тис. грн.  Монтується вони на столі, розміром 1,5 х2 метри. При обмеженому стартовому капіталі можна почати саме з цього варіанту.

Також у продажу зустрічаються універсальні блоки, що поєднують всі перераховані вище пристрої і пристосування. Вартість такого універсального блоку складає 30 тисяч грн.

Для проведення зварювальних робіт буде потрібно зварювальний апарат. Вартість сучасного зварювального апарату коливається в межах 1,5-2 тисяч грн. Також потрібна піч. Ціна її починається від 3-4 тисяч грн.

Підіб’ємо підсумки. Для того щоб забезпечити нове виробництво кованих виробів буде потрібно, як мінімум: 15 тисяч грн. на набір верстатів і пристосувань (зрозуміло, що електричні верстати краще, але почати цілком можна і з ручних) + 1,5 тисячі на зварювальний апарат та 3 тисячі грн. на піч. Разом – 19,5 тисяч грн. Однак, це не останні витрати.

Оренда робочого приміщення обходитиметься ще порядку 2-5 тисяч грн. залежно від місця, під’їзних шляхів, і так далі. Візьмемо середнє – 4 тисячі грн. Разом, загальні витрати складуть близько 25-30 тисяч грн. Це – на відкриття виробництва. Не варто лякатися цієї цифри. Придбане обладнання буде приносити надалі дохід і окупиться повністю.

ковані вироби

Як знайти споживача

Термін окупності та рентабельність виробництва залежить, в першу чергу, від того, наскільки затребувана дана продукція на ринку. На сьогоднішній день, небагато фірм займається випуском кованих виробів. Однак і серед них спостерігається досить висока конкуренція. Тим більше що ковані вироби – продукція не одноразова, тобто, виготовлена ​​один раз – служить дуже довго.

Що ж потрібно щоб саме ваша продукція була затребувана? Якість, якість і ще раз якість. Цей девіз має стати запорукою успішної роботи.

Однак, тільки якісна робота не буде панацеєю. Безсумнівно, велику роль відіграє реклама. Рекламуйте свій бізнес в засобах друку, інтернеті. Витрати на рекламу в друкованих виробах невеликі – близько 500-1000 грн. на місяць. Рекламуйте також своє виробництво в мережі Інтернет.

Варто не забувати ще й про клієнтів, які віддають перевагу нестандартним речемв своєму інтер’єрі. Така робота буде коштувати на порядок вище, а отже, і прибуток буде набагато більшим, незважаючи на те, що доведеться користуватися послугами дизайнера. Загалом, «шкурка варта вичинки».

Бесплатные игры вулкан - крутой рецепт заработать быстро в наше время. Это большие деньги!.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>