Ідея бізнесу: виготовлення прикрас на замовлення

виготовлення прикрас на замовленняУ багатьох людей в житті завжди присутнє прагнення зробити щось своїми руками. Що може бути цікавіше, ніж процес створення авторської, єдиною у своєму роді речі? А як приємно, коли на неї звертають увагу і щиро дивуються тому, що вона зроблена вручну. Просто бальзам на душу.

Але, навички у творчості «hand-made» можна використовувати не тільки для задоволення власного марнославства. На рукоділлі можна дуже добре заробляти.

Суть бізнесу

Будь-якій жінці хочеться бути неповторною і єдиною у своєму роді. Це твердження стосується не тільки зовнішності, але і взуття, одягу. Страшний сон представниці прекрасної статі – це побачити на торжестві аналогічне своєму сукню.

Така ж ситуація виникає і з прикрасами. Щоб придбати щось унікальне або хоча б не сильно поширене, потрібно викласти багато грошей. А ті вироби, які доступні за ціною, зроблені, немов за одним шаблоном. Причому мова йде не про прикраси з дорогоцінних металів і каменів, ми говоримо саме про біжутерії.

Тому попит на оригінальні, виконані вручну речі потенційно дуже великий.

Переваги цієї ідеї в тому, що:

Можна солідно заробляти, працюючи вдома;

З’являється можливість втілити в життя весь свій творчий потенціал;

Цей вид бізнесу можна зробити як основним джерелом доходів, так і реалізовувати в якості невеликої підробки;

У результаті подібної діяльності з’являється можливість вийти на якісно новий рівень, беручи участь у різних творчих виставках і аукціонах;

Для початку роботи не потрібно багато коштів.

Перші кроки

Щоб почати заробляти на виготовленні прикрас, потрібно мати хоча б базові знання про технології їх виробництва. Тобто, щоб плести з бісеру, потрібно вивчити основи бісероплетіння. Для виконання виробів з мастики потрібно також мати досвід поводження з цим примхливим матеріалом.

Це чимось нагадує заробіток на в’язанні. Так само для початку буде потрібно розробити хоча б пару десятків авторських моделей прикрас (Інтернет вам на допомогу), виконаних у декількох техніках. Іншими словами, приступати до організації бізнесу з виробництва прикрас, треба вже маючи практичний досвід і своє портфоліо.

Просувати свою продукцію на перших порах можна таким способом:

Через акаунт у соціальних мережах, розміщуючи фото виробів у тематичних групах – барахолках;

Виставляючи їх на продаж на спеціалізованих аукціонах і сайтах з реалізації «hand made» товарів. Аукціони навіть краще, так як там товар дістається тому, хто більше за нього запропонує. Таким чином можна дізнатися реальну вартість своєї роботи.

Пропонуючи свою продукцію на реалізацію приватним підприємцям, які торгують біжутерією.

Кошторис витрат і терміни окупності

Вся сукупність витрат на організацію цього бізнесу складається з витрат на оформлення документів та придбання обладнання і матеріалів.

Якщо бізнес спочатку планується з широким розмахом, то краще відразу потурбуватися придбанням офіційного статусу ВП. Якщо це поки боязкі спроби, то можна з цим і почекати.

На придбання обладнання (інструментів, клейового пістолета, форм для структурних елементів) може піти до 5000 рублів. На матеріали (полімерна глина, бісер, каміння, фурнітура) знадобиться приблизно стільки ж. Відразу вкладати 10 тисяч рублів не потрібно, матеріали купуються поступово, залежно від виду створюваних прикрас.

Що стосується окупності, то тут все залежить від обраної спеціалізації та від попиту споживачів. Орієнтація йде на масову або штучне виробництво. Тобто, якщо є попит, то можна нанизати за вечір 20 бус з полімерної глини або розфарбувати 10 простеньких браслетів. Такі вироби коштують максимум 100-200 рублів. За стандартний робочий місяць, без особливої ​​напруги, можна отримати дохід в 15-20 тисяч рублів. При виконанні більш складних (і дорогих) виробів, заробіток буде істотно вище.

Є можливість піти іншим шляхом, створювати воістину твори мистецтва. Наприклад, 3-4 дні виплітати складне ажурне кольє і продати його за 2-3 тисячі рублів. Такий варіант вибирають професіонали, вже напрацювали собі певну репутацію. Новачкам варто зосередитися на простих виробах.

Шалений успіх з перших місяців навряд чи можливий, тому більш-менш вагомі фінансові результати почнуть формуватися тільки через 3-4 місяці регулярного заняття цією справою.

Загалом, цей вид бізнесу як не можна краще підійде для талановитих творчих людей, які будуть здатні раз за разом генерувати цікаві та затребувані ідеї для прикрас.

gruzchikov-service.ru.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>