Ідея бізнесу – виробництво поліетиленових пакетів

виробництво поліетиленових пакетівДану ідею бізнесу важко віднести до розряду таких варіантів відкриття власної справи, які практично не вимагають вкладень. Як і відкриття будь-якого іншого виробництва, наприклад, заводу з випуску тротуарної плитки, бізнес з виготовлення поліетиленових пакетів вимагає невеликого стартового капіталу, але всі вкладення окупляться досить швидко, так як пакувальні матеріали користуються стабільним попитом на ринку.

Витрати і мінімальний стартовий капітал

Перш за все, вам знадобиться орендувати приміщення для розміщення виробництва. Вартість оренди залежить від регіону, тому заздалегідь передбачити кінцеву суму досить складно. Але для того щоб зробити її мінімальною, постарайтеся вибрати місце, в якому буде розташовуватися ваше виробництво, як можна далі від центру міста. Ідеальним вибором стануть промислові райони, в яких часто можна зняти велике приміщення за прийнятною ціною.

Далі необхідно оформити пакет документів, який дозволить вам почати виробництво. У нього повинні входити дозволу від СЕС, екологічної служби, адміністрації міста, пожежників і енергетиків. Середня сума, яку вам доведеться віддати за оформлення всіх цих паперів, складе 10000-15000 рублів.

Наступний крок – покупка необхідного обладнання. Це самий дорогий, але і найважливіший етап в організації вашого бізнесу – адже чим більший асортимент пакувальної продукції ви зможете запропонувати, тим вище буде і ваш рівень доходів надалі. У середньому верстати для випуску поліетиленових пакетів коштують від 450 тисяч рублів і вище, тому запуск конкурентоспроможної лінії може обійтися в 1 мільйон рублів. Але це далеко не єдиний вихід, адже сьогодні багато виробників даного обладнання дають можливість придбати його в розстрочку або навіть взяти в оренду. Тому для того щоб реалізувати дану ідею для бізнесу з мінімальними вкладеннями, вам необхідно буде ретельно проаналізувати всі існуючі на ринку пропозиції і вибрати найвигіднішу з них.

Отже, загальна витрата на відкриття даного виду бізнесу складе від 300 тисяч рублів до 1 мільйона.

Терміни окупності

Середня продуктивність недорого обладнання з виробництва поліетиленових пакетів – 3000 штук на годину. Тобто при тривалості роботи в 8 годин, навіть з урахуванням непередбачених збоїв, кількість пакетів складе 20000 штук на день. Собівартість однієї одиниці продукції дорівнює, в середньому, 10 копійкам, у той час як відпускна ціна для оптових покупців – близько 40-50 копійок. Разом – прибуток складе близько 6000 рублів щодня.

Навіть при самому песимістичному прогнозі окупити всі вкладені кошти можна буде максимум за 8-12 місяців.

Як збільшити прибутковість бізнесу?

Безумовно, кожен підприємець намагається організувати власну справу таким чином, щоб заробити якомога більше грошей. Для збільшення прибутковості будь-якого бізнесу, необхідно, перш за все, регулярно покращувати продукцію, що випускається і розширювати її асортимент. Тільки так можна подолати високу конкуренцію і збільшити прибуток. Для цього необхідно частину виручки направляти на придбання нових верстатів, що розширюють ваші виробничі можливості. Можна почати випуск пактів для сміття, кришок для скляних банок, фірмових пакетів з логотипами фірм і так далі.

Крім того, дуже важливо повідомити про себе якомога більшому числу потенційних клієнтів, тому продумана і ефективна реклама є обов’язковою частиною комплексу заходів з розвитку вашого бізнесу.

Відкриття лінії з виробництва поліетиленових пакетів – це відмінна ідея для створення стабільно розвивається. Наявність постійного попиту і мінімальна собівартість продукції, що випускається, гарантують отримання стабільного високого доходу.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>