Ідея бізнесу – заробіток на макулатурі

заробіток на макулатуріНа перший погляд, у нашій країні ідея побудови бізнесу на макулатурі виглядає досить сумнівно. На відміну від Європи і Америки, де переробка будь-якого вторсировини – вельми прибуткова і важливу справу, для нас непотрібні документи, журнали та газети – не більше ніж просто сміття. Насправді потреба в папері на сьогоднішній день досить велика, і попит на вторсировину є. Проблема полягає в тому, що великі бази по закупівлі макулатури не мають часу, сил і бажання організовувати невеликі пункти прийому в маленьких містах, і тому воліють обмежуватися тим, що вдається зібрати в регіональних центрах і на великих обласних підприємствах.Таким чином, ніша невеликих пунктів збору макулатури залишається практично незайнятою. Отже, попит на макулатуру є, просто далеко не всі знають як заробити на цьому гроші. Отже, вам не доведеться зіткнутися з підвищеною конкуренцією – швидше за все ви станете єдиним, хто вирішити відкрити настільки простий бізнес у своєму невеликому місті.

Витрати на відкриття пункту прийому

На першому етапі витрати будуть мінімальними:

Реєстрація в якості індивідуального підприємця (від 1200 до 2500 рублів – залежно від того, будете ви це робити самостійно або ж зверніться до послуг спеціалізованих фірм).

Оренда складського приміщення. Тут передбачити суму витрат важко – ціни на оренду різняться не тільки залежно від міста, але навіть і від району в ньому. Але знімати склад в центрі в даному випадку нелогічно – краще вибрати більш віддалений район, до якого буде простіше добратися і в якому буде спокійніше розвантажувати і завантажувати автомобілі. Якщо у вас є свій гараж, в якому можна складувати пачки паперу – витрати по даній статті зводяться до мінімуму.

Оренда чи купівля пікапа, невеликої вантажівки або легкового авто з причепом для транспортування зібраних вантажів у регіональні пункти прийому макулатури. Знову ж якщо у вас вже є транспорт, витрачати кошти не доведеться.

Співробітники. Тут все залежить від населеності вашого міста – якщо в ньому невелику кількість жителів, швидше за все, ви зможете обійтися і власними силами. В іншому ж випадку варто найняти 1-2 співробітників, зарплата яких становитиме, залежно від регіону від 6000 до 12000 рублів на місяць.

Обладнання: великі ваги і, по можливості, прес. Спресована в брикети папір легше транспортується, тому, якщо ви розраховуєте на значні обсяги, варто придбати спеціальний прес.

Таким чином, витрати на відкриття пункту прийому макулатури складуть від 25000 до 70000.

Передбачувана прибуток

Великі пункти прийому платять за тонну макулатури від 1500 до 3000 рублів, залежно від сорту паперу (тому витратити час на сортування доведеться – це допоможе помітно збільшити прибуток). Середня ж ціна за тонну на дрібних пунктах становить порядку 400-600 рублів за тонну. Отже, з однієї тонни макулатури прибуток складе орієнтовно ото 900 до 2400 рублів. Якщо збирати близько 10 тонн на місяць то термін окупності бізнес-проекту може скласти всього 3-4 місяці навіть при максимальних витратах на його відкриття.

Як прискорити процес отримання прибутку

Щоб збирати якомога більше макулатури варто присвятити якусь частину свого часу пошуку постійних постачальників паперових відходів. Це можуть бути магазини, ринки, великі офіси, оптові бази. Також доцільно звернутися до школи, дитячі садки та інші установи, чия повсякденна робота передбачає постійний оборот паперу. Не варто забувати і про такий спосіб заявити про себе як реклама – можна збільшити свій заробіток за допомогою оголошень в Інтернеті або в місцевій газеті.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>