Ідея для бізнесу: школа молодих батьків

школа молодих батьківІдея створення школи для молодих і майбутніх батьків не нова – в Європі та Америці подібні заклади існують вже кілька десятиліть. У нас же ця ніша практично не зайнята, хоча попит на подібні заклади зростає з кожним роком. Саме тому для тих, хто сам має практичний досвід у цьому питанні і не боїться почати заробляти на ньому, ця ідея бізнесу може допомогти в створенні власної справи.

Що потрібно для того щоб відкрити школу для молодих батьків

Створюючи подібний бізнес, потрібно мати на увазі, що для ведення будь-якої освітньої діяльності на території РФ необхідно отримати спеціальну ліцензію. Це досить непростий і довгий шлях, пройти який буде не кожному під силу. Але є й більш простий варіант – створити організацію, яка буде позиціонуватися як «Клуб молодих батьків», зробивши членство в ній платним. Це допоможе зробити обмін досвідом більш динамічним і позбавить від тривалого оформлення бізнесу в якості освітньої установи.

Коли питання з формою, в якій буде існувати майбутня школа для молодих батьків, вирішено, саме час подумати про викладацький склад. Тут дуже важливо пам’ятати про те, що головне при виборі співробітників – наявність у них практичного досвіду. Все про теорії виховання, годівлі та розвитку дитини, майбутні батьки зможуть дізнатися з книг, їм не вистачає якраз практичних порад. Тому оптимальним варіантом буде набрати 2-3 осіб, що володіють хорошим досвідом і при цьому мають початкову теоретичну підготовку. Це можуть бути вихователі дитячих садів або вчителі, які мають також батьківський досвід, головне, щоб вони вміли в простій і доступній формі передати свої знання тим сім’ям, які вперше стали батьками.

Основними напрямками, за якими має вестися викладання в такого типу школі, є:

Вивчення фізіологічних особливостей вагітності і здорового харчування. Цей курс підійде для тих, хто ще до народження дитини прагне отримати максимальний обсяг знань про виношування, пологи і підготовці до них.

Психологічні особливості немовляти і дитини до 3 років.

Грудне вигодовування – особливості, можливі проблеми та шляхи їх вирішення, принципи харчування матері в цей період.

Особливості догляду за новонародженим (навчання сповивання, купання, принципи облаштування спального місця для малюка і т. д.).

Техніки та методи взаємодії батьків та новонародженого.

На даному етапі витрати на відкриття школи-клубу складатимуться з оренди невеликого приміщення, розташованого в зручному районі та заробітної плати колективу. Крім того, необхідно буде закупити або орендувати меблі для занять, дошку або проектор, а також «навчальні посібники» – дитячі пелюшки, ляльок для навчання сповивання, пристосування для годування і так далі.

Як знайти перших клієнтів?

У майбутньому, коли почне працювати ефект «сарафанного радіо», пошук нових учнів та членів клубу не складе труднощів, але на початковому етапі цього слід приділити особливо пильну увагу. Рекламна компанія повинна бути багаторівневою – краще задіяти як місцеві ЗМІ, так і установи, пов’язані з підготовкою до пологів і першими роками життя малюків. Домовтеся, по можливості, з керівниками жіночих консультацій та дитячих поліклінік про те, що вам дозволять поширювати свої рекламні буклети через них. По-перше, це дозволить більш точно охопити цільову аудиторію, а по-друге, викличе до вас довіру з боку потенційних клієнтів.

Як збільшити прибуток і прискорити окупність?

Інтереси молодих батьків цілком зосереджені на їх чаді – купівля дитячого харчування, памперсів, одягу та іграшок стає важливіше багатьох інших повсякденних справ. Якщо в рамках вашої школи-клубу організувати імпровізований комісійний магазин дитячих речей або спільні закупівлі одягу та іграшок через Інтернет (про те, як це можна зробити читайте у цій статті), то рівень отриманих доходів помітно зросте.

Відкриття школи для молодих батьків – це прекрасна можливість не тільки розпочати власний бізнес, який приноситиме стабільний дохід, але й шанс реалізуватися в улюбленій і цікавій справі для тих, хто трепетно ​​ставиться до дітей і вміє ділитися своїм досвідом з оточуючими.

Кухні з масиву Івано-Франківськ.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>