Ідея для бізнесу – відкриття соляного кафе

відкриття соляного кафеКрасивим кафе, в якому подається смачна їжа і працює привітний персонал, вже нікого не здивувати. Навіть у маленьких містах працюють сотні кафешок та ресторанів, тому пробитися в цій ніші починаючому бізнесменові часом буває непросто. Конкуренція в ресторанному бізнесі і правда, величезна, тому, щоб успішно працювати на цьому поприщі, потрібно виділятися серед інших закладів громадського харчування.

Хтось відкриває заклад для вегетаріанців, хтось – анти-кафе, а нещодавно почали з’являтися соляні кафе. Але ще далеко не в кожному місті є таке містечко. На сьогоднішній день конкуренція в цій ніші мізерна, а кількість таких закладів можна порахувати на пальцях. При правильній організації роботи, кафе буде приносити хороші доходи своєму власникові, знайде популярність і постійних відвідувачів.

На кого розрахована ця бізнес-ідея?

Відкрити соляне кафе зможе лише людина, якій подобається ресторанний бізнес і який розбирається у всіх його тонкощах. Також необхідно мати пристойний стартовий капітал, якщо особистих коштів немає, то можна звернутися в банк за кредитом. Потрібно врахувати, що подібні заклади будуть користуватися попитом, а головне приносити гарний прибуток лише у великих містах, де можна з легкістю придбати постійних клієнтів, тобто для бізнесу в маленькому населеному пункті, ця ідея не дуже підходить.

Потенційний клієнт – це людина з середнім доходом, що піклується про своє здоров’я. Відвідувати кафе можуть люди, які страждають на бронхіти, астму, адже сіль позитивно впливає на мікрофлору дихальних шляхів, володіє муколітичних, бронхолитическим і протизапальною дією. У періоди спалахів епідемії грипу соляне кафе буде дуже навіть затребувано.

Початок бізнесу

Для втілення в життя цієї ідеї бізнесу знадобиться близько 40 – 60 тисяч доларів. Гроші не маленькі, але і дохід таке незвичайне заклад буде приносити хороший. Для відкриття кафе буде потрібно знайти відповідне приміщення, отримати дозвільну документацію, яка складається з стандартного набору документів для типових закладів громадського харчування. Також потрібно погодити проект в пожежній інспекції, СЕС, податкової інспекції, міськадміністрації.

Приблизний перелік витрат:

Дозвільна документація – 250 доларів.

Неофіційні платежі – 2 тисячі доларів.

Оформлення приміщення (напилення солі, установка соляного фільтру, системи вентиляції повітря, купівля та налаштування галогенератора) – 15 тисяч доларів.

Покупка меблів – 3-5 тисяч доларів.

Кухонне обладнання – близько 3-5 тисяч доларів.

Крім цього, щоб кафе користувалося великою популярністю, необхідно витратитися на вивіску, власний сайт, розробку логотипу, створення, друк та розповсюдження листівок. Все це обійдеться близько 1,5 тисячі доларів. Щомісячні витрати складуть близько 10-15 тисяч доларів. Сюди входить зарплата співробітників, оренда приміщення, реклама, закупівля продуктів, податки.

Термін окупності та пошук споживача

Як показує досвід людей, вже відкрили подібні заклади, при середньому доході таке кафе повністю окупиться приблизно через два – два з половиною роки.

Дохід кафе можна збільшити, якщо відкрити невеличку крамницю. У ній можна продавати соляні грілки, сіль для ванн, соляні світильники, суміші трав для ванн, трав’яні чаї, тобто ті товари, які будуть користуватися великим попитом серед клієнтів кафе. Також необхідно організувати рекламну кампанію. Це може бути роздача листівок біля лікувальних установ і в місцях великого скупчення народу, оголошення в газеті, реклама в Інтернеті.

Соляне кафе – це не тільки прибутковий, але ще і корисний бізнес. Адже так приємно усвідомлювати, що власний заклад приносить задоволення і користь здоров’ю людей. Відповідальний підхід до справи не змусить довго чекати і віддячить значним доходом.

Чим загрожує гемофілія? Які сиптоми гемофіліїі?.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>