Студія миттєвої засмаги: організація бізнесу

Моментальний загар Легкий відтінок засмаги – модний тренд. Але вирватися на курорт вдається далеко не завжди (причиною тому може бути як нестача часу, так і обмеженість фінансових можливостей). Та й засмагати на сонці можна не всім. До відвідування солярію також є ряд протипоказань. Як бути? Вихід – моментальний загар (через 20 хвилин після процедури шкіра набуває бажаний бронзовий відтінок). Це дуже затребувана послуга! Значить – це гідний варіант бізнесу!

Суть послуги

Моментальний загар – досить проста процедура, яка займає близько 20 хвилин. На тіло клієнта за допомогою спеціальної системи розпилення наноситься лосьйон, який і надає шкірі відтінок засмаги. Проявлятися загар почне відразу ж (за рахунок спеціальних пігментів, які забарвлюють шкіру), а через 10-12 годин відтінок стабілізується і закріпиться. Радіти рівній засмазі клієнт буде 10-14 днів. Після чого відтінок поступово світлішає і змивається.

Як залучити клієнтів?

Це питання досить актуальне для будь-якого бізнесу. Для того щоб залучити клієнтів у студію моментального засмаги можна використовувати такі методи (маловитратні): реклама в соціальних мережах (групи, публічні сторінки) і на форумах, розповсюдження листівок.

Якщо розвиток бізнесу відбуватиметься досить активно, то можна буде задуматися над більш витратними методами просування послуги (реклама на радіо, в місцевій пресі, біг-борди, сіті-лайти та ін.)

Витрати і нюанси організації студії

Практично будь-який бізнес передбачає капіталовкладення. Не виняток і студія моментального засмаги. У даному випадку витрати будуть складатися з таких пунктів:

Придбання обладнання. Базовий комплект, що складається з системи для розпилення лосьйону, самого лосьйону, гелю, який виявляє засмагу, спеціальних крапель для посилення прояви засмаги, в середньому, обійдеться близько 40 000 рублів. До речі, часто в такі набори вже включені готові рекламні листівки та інформаційні брошури.

Оренда приміщення. Варто відзначити, що багато місця не буде потрібно. Може вистачити 15 -20 метровквадратних. Залежно від регіону, оренда може обійтися в суму від 20 000 до 50 000 рублів на місяць. Варто врахувати, що район необхідно вибирати близький до центру (хоча б з гарною транспортною розв’язкою), а саме приміщення повинно мати нормальний ремонт.

Реєстрація. Оптимальний варіант – індивідуальне підприємництво. Це обійдеться в суму близько 2 000 рублів.

Заробітна плата персоналу. Для того щоб студія могла працювати без вихідних, найбільш правильним рішенням буде ухвалення на роботу двох фахівців, вони можуть працювати як потижнево, так і через день. Зарплата кожного – від 8 000 рублів. Разом, від 16 000 в місяць.

Реклама. Найпростіша роздача листівок (або поширення по поштових скриньках) + їх друк, обійдуться не менше, ніж у 5 000 рублів на місяць. Надалі витрати на рекламу будуть змінюватись.

Додаткове обладнання. Якщо ви побажаєте додатково закупити обстановку для студії (крісла або стільці; стіл; вішалка для одягу) то до витрат доведеться додати ще близько 15 000 рублів. Можуть знадобитися супутні аксесуари: окуляри, одноразові трусики, шапочки, стіки для стоп, вологі серветки, молочко для зняття макіяжу. Це обійдеться в суму близько 4 000 рублів.

Виходить, що для старту бізнесу знадобиться сума не менше 100 000 рублів.

Окупність

При середній ціні на одну процедуру (покриття засмагою всього тіла) в 1 000 рублів, і навіть при низькій завантаженості (не більше 3 процедур на день), на місяць (якщо працювати без вихідних) виручка складе не менше 90 000 рублів. При цьому слід врахувати, що щомісяця необхідно буде купувати лосьйон (одна пляшка ємністю в 2 літри – близько 60 процедур). Середня ціна пляшки – близько 6 000 рублів. Крім того, починаючи з другого місяця, доведеться купувати щомісяця гелі і краплі – близько 6 000 рублів.

Навіть за таких, не особливо оптимістичних прогнозах, виходить, що бізнес окупить себе вже в перші півроку і далі почне приносити стабільний прибуток.

Все, сказане вище, буде справедливим і для «виїзного» варіанту. Тільки витрати на оренду нести не доведеться. Зате можуть додатися транспортні витрати (адже всі речі не дуже зручно перевозити в громадському транспорті). Тоді варто включити в плату за послугу моментального засмаги вартість виїзду фахівця. Вартість виїзду – від 200 рублів (знову ж таки, залежно від населеного пункту, де буде організований бізнес).

При правильному підході і реальній оцінці перспектив, бізнес на миттєвому засмагу обіцяє бути вельми вигідним, адже послуга ця поки досить нова, але досить цікава для широкого кола потенційних споживачів.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>