Ви – особистий домашній тренер

Ви - особистий домашній тренер

Нещодавно ми звернули увагу, що кожна стаття в рубриці нашого сайту «Заробіток на хобі» припускає, що ви, наші шановні читачі, повинні володіти тими чи іншими навичками, наприклад: умінням малювати або збирати щось своїми руками, знанням іноземних мов і т . д. Але що робити, якщо у вас немає подібних умінь, і з усіх щедрих дарів природи ви можете похвалитися лише одним – міцним здоров’ям і спортивною статурою? Відповідь на це питання проста – перетворите це на свій постійний і надійний заробіток.

Ні, ми не пропонуємо вам стати охоронцем, співробітником служби ескорту або викидайлом в якому-небудь барі. Перетворіть своє захоплення спортом у заробіток, який дозволить вам стати господарем саму себе і отримувати хороші гроші. А для цього вам потрібно зрозуміти, що поруч з вами живе безліч заможних чоловіків і жінок, які через зайнятість або надмірного заохочення своїх вад, втратили здоров’я і виглядають не так добре, як ви, ставши повними і сутулими, з болючим кольором обличчя, задишкою і безліччю пов’язаних із сидячим способом життя хвороб. Вони мріють тільки про одне – повернути собі колишню форму.
“Але”, – скажіть ви, – “існує величезна кількість фітнес-центрів і тренажерних залів. Як мені змагатися з ними? ”
Справа в тому, що конкурувати з подібними закладами та клубами вам не доведеться, так як люди з перерахованої нами групи не ходять до них, і саме це може стати вашим головним і основним козирем. Вам потрібно зрозуміти, що багатії, скільки б грошей у них не було, по суті своїй залишаються такими ж, як і всі інші люди: вони можуть соромитися, відчувати незручність та інші комплекси, через які воліють перебувати в тому тяжкому стані, до якого вони себе довели. І саме це не дозволяє їм записатися в групу з йоги або атлетичної гімнастики.
А заняття на домашніх тренажерах теж приносять більш ніж сумнівний ефект, так як володіння подібною технікою ще не гарантує отримання яких-небудь результатів.
Тепер, коли ви знаєте все це, вам буде нескладно зрозуміти, який бізнес ми вам пропонуємо. Він простий і не зажадає від вас ні грошових вкладень, ні особливих знань. Все, що вам буде потрібно – витратити тиждень або два на більш досконале вивчення дієтології, системи оздоровчої гімнастики і кардиотренировок. Ви повинні пам’ятати, що проблеми з судинами і серцем будуть у 90% ваших майбутніх клієнтів. До речі, саме це з самого першого дня має змусити вас ставитися до занять з ними з підвищеною увагою і обережністю. Пам’ятайте, що ви будете тренувати людей, які за останні 10 років не пройшли пішки і 10 кілометрів, тому головним вашим принципом у даному випадку буде той, який практикують всі лікарі світу: «Не нашкодь!»
Знайти першого клієнта буде нескладно: красиво і грамотно складене оголошення, в якому ви пообіцяєте 100%-результат від занять і повну конфіденційність, допоможе вам у цьому. Вашими головними і єдиними рекомендаціями стане ваш зовнішній вигляд; спортивним залом – квартира людини, який вирішить довіритися вам. Ну а головним у вирішенні скористатися наданими послугами – обіцянка зробити вашого клієнта або клієнтку таким же струнким і м’язистим, як ви самі.
Здатні зробити свої обіцянки реальністю? Тоді ця ідея заробітку – саме те, що ви так давно шукали. Ну а те, як перетворити все це на серйозний бізнес, ви зможете прочитати у статті

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>