Як відкрити кадрове агентство

кадрове агентство
Кадрові агентства з’явилися в нашій країні порівняно недавно, але вже встигли завоювати популярність, як серед роботодавців, так і серед тих, хто намагається знайти вакансію, максимально відповідну їх запитам. Але на даний момент говорити про те, що ця ніша в бізнесі повністю зайнята, рано, і відкриття власного агентства – це відмінний варіант для починаючого підприємця.
Витрати на відкриття агентства
Оптимальним приміщенням для подібної фірми стане офіс площею 25-30 квадратних метрів, розташований у центрі міста. Вартість його оренди в невеликих містах складе 500-600 рублів на квадратний метр, а в обласних центрах і містах-мільйонниках вона може досягати 1500-2000 тисяч. Якщо подібна цифра виявиться непосильним для бюджету початківця підприємства, можна підібрати офіс в більш віддаленому районі, але при цьому важливо, щоб дістатися до нього можна було без праці. Щоб офіс придбав гідний вигляд, в ньому, можливо, доведеться провести косметичний ремонт, витрати на який можуть коливатися в діапазоні від 3000 до 10000 за квадратний метр, залежно від регіону.
Друга стаття витрат при відкритті кадрового агентства – це офісні меблі, техніка і канцелярія, а також спеціальне програмне забезпечення, яке зробить роботу з базою даних простий і зручною. Обладнання приміщення обійдеться в суму від 70000 до 100000 рублів, а придбання необхідного ПЗ – в 15-25 тисяч.
Співробітники кадрового агентства
Для обслуговування фірми з підбору персоналу необхідно найняти одного досвідченого рекрутера і двох помічників, які будуть займатися паперовою роботою. Крім цього, для ведення справ потрібно буде найняти системного адміністратора та бухгалтера, але ці дві позиції краще закрити за допомогою аутсорсингу, оскільки робота таких фахівців не має на увазі щоденного знаходження в офісі. Це дозволить значно заощадити на заробітній платі – приходить комп’ютерник обійдеться вам в 2,5-3 тисячі на місяць, а бухгалтер – в 5-8 тисяч.
Що стосується основних співробітників, то запорукою процвітання вашого агентства стане кваліфікація провідного спеціаліста. Заробітна плата такого співробітника становить 20000 рублів і вище, але це абсолютно виправдані витрати, так як переважна кількість досвідчених рекрутерів мають власну базу даних, яка і стане основою вашого бізнесу.
Оплата праці двох інших співробітників на початку їхньої кар’єри буде значно нижчою – зазвичай мінімальна планка становить 8-10 тисяч, а деякі агентства для стимуляції трудової діяльності практикують оплату праці у вигляді відсотків від угоди.
Способи просування кадрового агентства
Для постійного нарощування клієнтської бази та успішного укладення угод фахівці рекомендують діяти в трьох напрямках – створити і регулярно поповнювати власний сайт агентства, розміщувати якомога більше вакансій на великих порталах з пошуку роботи, і проводити переговори з найбільшими роботодавцями регіону. Щодо останніх дуже важливо провести детальний аналіз та виявити, на яких підприємствах великий відсоток «плинності кадрів» – з такими фірмами потрібно вести переговори в першу чергу.
Джерела доходу кадрового агентства
Щоб мати стабільний дохід і репутацію надійної фірми, варто відразу націлити свою роботу на результат і не повторювати помилок тих агентств, які беруть мінімальну суму за внесення кандидата в базу і після цього припиняють діяльність з його працевлаштування. Найкраще брати фіксовану суму з роботодавця або претендента тільки після укладення між ними трудового договору. Залежно від рівня працівника і його передбачуваного окладу, ви можете як обумовити чітку суму, так і стягувати певний відсоток від заробітної плати кандидата в якості винагороди за свої послуги.
Додатковим джерелом доходу може стати надання послуг щодо написання резюме, оформлення різних документів, пов’язаних з працевлаштуванням та проведення семінарів для шукачів.
Кадрове агентство – це відмінний варіант для людей, які мріють побудувати бізнес у сфері послуг і готових багато і невпинно трудитися для цього.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>