Як відкрити пейнтбольний клуб

пейнтбольний клуб
Якщо ви тільки замислюєтеся над відкриттям власного бізнесу, і шукайте прибуткову нішу, то прийшов час дізнатися, як відкрити пейнтбольний клуб. Чому саме цей напрямок? Відповісти на це питання просто: пейнтбол став найпопулярнішою розвагою сучасної молоді. Кожні вихідні студенти, школярі та молоді сім’ї прагнуть за місто, щоб постріляти фарбою і просто весело провести час.
Пейнтбол як бізнес
Пейнтбол досить цікавий і перспективний напрямок при розумінні його в якості бізнесу. Причому початковий капітал буде прямо залежати від ваших бажань і можливостей. Можна почати бізнес майже без вкладень, організувавши щось на зразок гуртка за інтересами та отримуючи основний прибуток із продажу кульок з фарбою, а можна і відкрити повноцінний клуб для більш забезпечених клієнтів.
У першому випадку буде потрібно лише відшукати і обладнати майданчик для гри, закупити кульки для зброї, орендувати або придбати приміщення для переодягання гравців і відпочинку. Але такий варіант прекрасно підійде лише для тих клієнтів, які всерйоз захоплюються грою і мають свій камуфляж і автомати. Звичайно, можна організувати і невеликий прокат, де люди зможуть придбати зброю і форму на строк гри.
При цьому ваш заробіток складе прибуток від продажу кульок з фарбою, на яких, до речі, роблять націнку в 80-100%, і вартість квитків усіх гравців. На додаток до цього, якусь копійку можна отримати і з прокату.
Як заробити гроші на пейнтболі
Для того щоб заробити багато грошей, тобто отримувати з цієї захоплюючої гри хороший дохід, необхідно відкривати повноцінний клуб, прийти в який зможуть не тільки любителі, але люди, просто бажаючі розважитися. Для цього потрібно приміщення пристойних розмірів, бажано за містом. У ньому розташовують кімнату для відпочинку, невелике кафе, роздягальні, магазин, що продає все необхідне для гри й прокат, де можна буде запозичити автомат, камуфляж і берці.
Перед тим, як відкрити пейнтбольний клуб такого масштабу, гарненько продумайте обладнання декількох майданчиків. Погодьтеся, що грати завжди в однакових умовах швидко набридне. Тому потрібно організувати найцікавіші варіанти, наприклад:
Майданчик, обладнаний щитами і стопками шин, з окопами і насипами
Огороджена територія в лісі. Можливий також виїзд на добу з привалами для двох команд. Де, якщо не в лісі, можна розіграти справжню війну
Обгороджена площадка на незавершеною покинутому будівництві або руїнах старого заводу.
Чим більше варіантів буде у вас в запасі, тим більше шансів тривало утримати клієнтів, готових добре платити. Зрозуміло, не всі види майданчиків можна відшукати в безпосередній близькості від клубу. Тому потрібно ще й мікроавтобус, а також фургон для перевезення амуніції, наприклад, фіат дукато або газель.
Надаємо бізнесу рух
Де шукати людей, які не відмовляться зіграти в пейнтбол? У першу чергу, у військово-патріотичних клубах та вищих навчальних закладах. Як правило, саме ці категорії молоді схильні до екстремального відпочинку. Тому рекламні плакати слід розміщувати саме біля молодіжних клубів та інститутів. Велику роль у розвитку пейнтбольного бізнесу може зіграти Інтернет, зокрема, тематичні блоги та соціальні мережі, в яких велика частина молоді буває щодня.
Як правило, гравці приходять не по одному, а цілими компаніями. Якраз в цьому і полягає перевага командної гри в пейнтбол перед іншими видами бізнесу. Тому досить невеликих зусиль, щоб клуб успішно стартував і розвивався, приносячи непоганий дохід.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>