Як стати багатшим

долари

Я щиро хочу щоб Ви звільнилися від браку грошових коштів, який позбавляє Вас свободи, заважає бути тим хто Ви є насправді. І я знаю про що кажу, сам долав пригнічують обставини життя, на шляху до самого себе. За цим на сторінках даного сайту зібрав всі дієві способи, випробувані мною особисто, для залучення грошей у своє життя. Чому я з Вами ділюся інформацією? Та тому, що Ми є єдиний живий організм, Ми всі, в сукупності, і це так. І Ви і я і Ми всі маємо право і можливість жити в світі достатку, світі задоволень і насолоджуватися буттям.

Адже навіть зараз всього лише і потрібно, що просто повірити (якщо хочете) в “диво”. Хоча насправді – це не диво, а просто так влаштований світ, чиєю безпосередньою частиною Ми і є. Ми “кров” цьому житті, Ми (в тому числі) творимо її і підтримуємо. Ми можемо все, що побажаємо могти. Ось і виходить, що секрет грошей в тому, що вони значущі і отже сильні, до тих пір поки значимі для Вас. Єдиний спосіб “змусити” гроші поважати (любити і т.п.) Вас – це слідувати своїм шляхом. Не потрібно шукати можливість заробити, просто робіть те, що Вам в радість і гроші самі до Вас прилипнуть. Бо Ви будете успішні, а енергією успіху і харчується цей монстр під назвою гроші . Адже гроші типу Симбиот – організм живе за рахунок іншого організму. Ось, якось так.
Дуже важливо не зациклюватися на грошах , а залишатися самим собою. Адже насправді (як бачите) значимість грошей дуже сильно перебільшена і усвідомити це – означає отримати свободу від “втовкмачували” ілюзії, свободу дає владу в тому числі і над енергією грошей .

Для вас в нашей фирме жилет сигнальный оранжевый для всех со скидками..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>