Де купити золоті інвестиційні монети: ціна питання

золоті монети

Де купити золоті інвестиційні монети – питання справді актуальне, адже кожен, хто хоч трохи розуміє в механізмі економії-заощадження, знає про незаперечні переваги подібних вкладень. Де купити золоті інвестиційні монети, про це мова піде пізніше, оскільки спочатку давайте розмежуємо, що таке інвестиційні золоті монети і колекційні або пам’ятні монети.
Головна особливість, за допомогою якої і приваблюють свого покупця саме інвестиційні монети – ціна. З 2001 року купити інвестиційні золоті монети стало можливим без сплати податку на додану вартість, на відміну від пам’ятних монет і колекційних екземплярів. Люди стали розуміти, що купити інвестиційні монети – значить вкласти вільні кошти в дорогоцінний метал, а ринок золота і срібла, як відомо, неухильно зростає. Інвестиційні монети, ціна яких приблизно дорівнює собівартості металу (будь то золото або срібло), нескінченно інвестиційно привабливі і не схильні інфляційним скачок. Золоті монети здобувають частіше срібних.
Будь службовець відділення Ощадбанку або комерційного банку з радістю розповість Вам, де купити інвестиційні монети і порадить після покупки слідкувати за ціною унції золота. Визначившись, де купити інвестиційні монети, потрібно уточнити, чи є в даному банківському філії або головною організації в наявність саме ті золоті монети, в які Ви б хотіли вкласти свої кошти, і яка ціна монет. Далі все просто: обміняти рублі на монети, навіть не створюючи неметалічний рахунок у банк.
Купити інвестиційні золоті монети можна і звернувшись в спеціалізовані магазини інвестиційних монет. Для того щоб купити монети, необхідно при собі мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Потім йде оформлення прибуткового касового ордера на суму вартості інвестиційних монет. Ордер складається в трьох примірниках. Магазини інвестиційних монет також зобов’язані оформити видатковий касовий ордер, згідно з усіма правилами, прописати номер за каталогом, назва інвестиційних монет, їх номінал, окремо вказується вид металу, кількість і касова символіка. Після підписання ордерів та їх перевірки, покупцеві в касі магазину видаються монети, а також здійснюється безпосередня оплата. У ордерах також ставиться касова друк на купівлю срібних або золотих монет.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>