Інвестиційні золоті монети: купити без ПДВ?

золоті монети

Інвестиційні золоті монети вперше випустив Державний банк СРСР в 1965 році. Інвестиційні золоті монети поряд з дорогоцінними пам’ятними монетами еміссіровалісь аж до розпаду Радянського Союзу. З 1992 року інвестиційні та пам’ятні монети став випускати Банк Росії, на сьогоднішній день їх поширення здійснюється як в Росії, так і в Західній Європі.
Інвестиційна монета Георгій Побідоносець виконана з чистого золота, пам’ятні монети «Соболь» – зі срібла. Інвестиційна монета Георгій Побідоносець випускається з лютого 2006 року. Георгій Побідоносець, святий покровитель православних воїнів, зображується на іконах, медалях і орденах, пам’ятних знаках військової символіки і на монетах різного достоїнства. Інвестиційні монети з Георгієм Побідоносцем з 2009 року виготовляють також зі срібла, номіналом 3 рублі, масою приблизно дорівнює одній тройської унції. Була створена і серія монети ЦБ під назвою «Знаки зодіаку».
На сьогоднішній день придбати інвестиційні монети досить просто, оскільки вони не мають колекційної цінності, а їх вартість визначається цілком вмістом дорогоцінного металу, витратами на виробництво і унікальністю, якою володіє інвестиційна монета. Згідно НК РФ статтею 149, операції з інвестиційними монетами не підлягають оподаткуванню.
Інвестиційні золоті монети еміссіруются, як правило, великим тиражем, дзеркальні поверхні на них зазвичай відсутні. Інвестиційні та пам’ятні монети виготовляються якістю «uncirculated», тобто переважає висока автоматизація при карбуванні монет.
Найновіші інвестиційні монети випущені ЦБ 4 травня 2010, номіналом 200 рублів, називаються «Лижне двоборство», серія «Зимові види спорту». До цього інвестиційні монети ЦБ були випущені 1 квітня 2010 року, 1 березня 2010 року, 1 лютого та 11 січня 2010 року.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>