Реальна вартість іпотеки

Реальна вартість іпотеки

Реальна вартість іпотеки складається не тільки з процентної ставки. Витрати позичальника – це те, що він витрачає під час отримання кредиту, і те, що він буде витрачати за весь термін кредитування. При оформленні іпотеки позичальник несе витрати по списку: комісії банку, оплата послуг нотаріуса та оцінювача, оплата послуг брокерів і ріелторів. Обов’язкові витрати на сплату держмита за реєстрацію угоди по іпотеці, а також страхування придбаного майна від пошкодження і втрати. Крім того, обов’язковою оплата послуг нотаріуса і незалежної оцінної компанії при підготовці документів для оформлення кредиту. Від послуг ріелторів і брокерів можна відмовитися і витратити деякий час самому.Решта (можливі) витрати – це банківські комісії, часом йдуть довгим переліком: за розгляд заявки, за видачу кредиту, за безготівкове перерахування коштів з рахунку, за відкриття акредитива, за оренду банківського сейфа, за випуск та обслуговування розрахункової карти. Дізнайтеся повний список комісійних зборів ще до того, як подасте заявку на кредит, це допоможе вас заощадити до 3% від вартості кредиту.
Протягом усього терміну кредиту позичальникові доведеться оплачувати відсотки за користування кредитом, саму суму кредиту та вартість страховки при іпотеці. Закон говорить, що обов’язковим для позичальника є тільки платіж по страховці об’єкта застави від ризику пошкодження або втрати. Тобто забезпечується захист інтересів як банку, так і позичальника. Є сенс купити за трохи більшу, ніж по вартості кредиту, суму повний поліс – на всю вартість квартири, щоб компенсація можливих втрат була повноцінною.
Деякі банки не вимагають оформлення страхування життя і страхування від ризику втрати прав власності, але при цьому може бути підвищена процентна ставка по кредиту. Більшість організацій вимагають оформлення потрійного страхового пакету – адже іпотечні відносини тривалі.
Комісія за обслуговування кредиту, фактично, являє собою ще один щомісячний платіж, нівелюючи привабливу відсоткову ставку.
Для прийняття вірного рішення, в допомогу майбутньому позичальникові, АІЖК – Агентство з іпотечного житлового кредитування – на своєму сайті, в розділі «Калькулятор», представляє форму розрахунку повної вартості кредиту за спеціальною формулою, яка полегшує потенційному позичальникові всі потрібні розрахунки.

Натяжные потолки киев цены дизайн натяжные потолки..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>