Реальна вартість іпотеки

Реальна вартість іпотеки

Реальна вартість іпотеки складається не тільки з процентної ставки. Витрати позичальника – це те, що він витрачає під час отримання кредиту, і те, що він буде витрачати за весь термін кредитування. При оформленні іпотеки позичальник несе витрати по списку: комісії банку, оплата послуг нотаріуса та оцінювача, оплата послуг брокерів і ріелторів. Обов’язкові витрати на сплату держмита за реєстрацію угоди по іпотеці, а також страхування придбаного майна від пошкодження і втрати. Крім того, обов’язковою оплата послуг нотаріуса і незалежної оцінної компанії при підготовці документів для оформлення кредиту. Від послуг ріелторів і брокерів можна відмовитися і витратити деякий час самому.Решта (можливі) витрати – це банківські комісії, часом йдуть довгим переліком: за розгляд заявки, за видачу кредиту, за безготівкове перерахування коштів з рахунку, за відкриття акредитива, за оренду банківського сейфа, за випуск та обслуговування розрахункової карти. Дізнайтеся повний список комісійних зборів ще до того, як подасте заявку на кредит, це допоможе вас заощадити до 3% від вартості кредиту.
Протягом усього терміну кредиту позичальникові доведеться оплачувати відсотки за користування кредитом, саму суму кредиту та вартість страховки при іпотеці. Закон говорить, що обов’язковим для позичальника є тільки платіж по страховці об’єкта застави від ризику пошкодження або втрати. Тобто забезпечується захист інтересів як банку, так і позичальника. Є сенс купити за трохи більшу, ніж по вартості кредиту, суму повний поліс – на всю вартість квартири, щоб компенсація можливих втрат була повноцінною.
Деякі банки не вимагають оформлення страхування життя і страхування від ризику втрати прав власності, але при цьому може бути підвищена процентна ставка по кредиту. Більшість організацій вимагають оформлення потрійного страхового пакету – адже іпотечні відносини тривалі.
Комісія за обслуговування кредиту, фактично, являє собою ще один щомісячний платіж, нівелюючи привабливу відсоткову ставку.
Для прийняття вірного рішення, в допомогу майбутньому позичальникові, АІЖК – Агентство з іпотечного житлового кредитування – на своєму сайті, в розділі «Калькулятор», представляє форму розрахунку повної вартості кредиту за спеціальною формулою, яка полегшує потенційному позичальникові всі потрібні розрахунки.

buy viagra online.
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>