Секрет грошей або як стати багатшими

гроші

Якщо Ви тут значить Ви готові дізнатися про існуючий закон, закон який впливає на Вас і отже на Ваше життя, впливає в незалежності від того знаєте Ви про нього чи ні. Закон який дає відповідь на питання про те як стати багатшими, багатшим у всіх сенсах цього слова. Закон який був прихований. І тепер ці знання справжній секрет. Секрет відкриває шлях у світ необмежених можливостей у тому числі і світ грошового достатку. Ці знання трансформують життя, відкриваючи шлях до справжнього успіху.
Чому знання закону було приховано? Все просто, людина рухається лише в тому напрям яке вважає реальним. Значить для того, щоб керувати людиною досить того, щоб він вірив у реальність певних речей, визначених шляхів свого розвитку.

Тоді як реально все те, у що тільки людина може дозволити собі вірити. Адже каталізатором реалізації тієї чи іншої реальності є сама людина. Але, адже як зручно, привчивши людей до думки про те, що за гроші потрібно платити своїм часом і отже свободою, керувати масами стурбованих “селян”. По суті перший і основний закон Всесвіту не порушений, Ви не позбавлені права вибору, Вас просто обмежили в предметі вибору. С’іграв на Вашому страху який найчастіше і є відчутною причиною бідності.

 

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>