Ідея бізнесу – дитячий салон краси

дитячий салон краси

Коли в сім’ї з’являються маленькі дітки, новоспечені мами і тата шалено раді. Всі батьки бажають своїм малюкам тільки щастя, гарного настрою і дуже засмучуються, коли в улюблених очках з’являються слізки. Однією з причин примх часто бувають речі, на погляд дорослих, зовсім не страшні, наприклад, стрижка. А ось дітки чомусь не шанують цю процедуру, часто сильно бояться, і підстригти їх стає непросто. Ось для таких діточок, а також їх батьків, і стане в нагоді спеціалізований дитячий салон краси.

Що знадобиться для відкриття дитячого салону краси?

Насправді, цей перелік важко обмежити – вам знадобиться все, що може порадувати малюка і його маму (найчастіше) або тата. Тому постараємося придумати якомога більше можливих варіантів, а що саме використовувати вирішимо пізніше.

дитячий салон краси

По-перше, знадобляться крісла – супер-зручні і, звичайно ж, привабливі. В основному для подібних салонів набувають крісла у вигляді машинок, звірят, які сподобаються малюкам, і вони не відмовляться на них піднятися.

По-друге, ніяк не обійтися без мультфільмів. Телевізор, програвач і безліч дисків з улюбленими всіма дітьми мультиками – ось наші помічники.

По-третє, не можна забувати про іграшки та солодощі. Хоча тут слід бути обережним – не всі мами прихильниці частування діточок цукерками, варто передбачити наявність вази з фруктами.

Тепер прийшла пора подумати і про батьків. Журнали, кавоварка, майстер з манікюру – і жодна мама не зможе пройти мимо. Хіба зможе відмовитися матуся побалувати себе чашкою ароматного латте і спокійно (!) Погортати журнал, поки її улюбленому чаду роблять зачіску.

Дитячий салон краси: додаткові послуги

У такому салоні діток можна не тільки стригти. Які ще послуги можна запропонувати маленьким клієнтам?

Святкова укладка. Не кожна мама вміє зробити красиву зачіску улюбленої дівчинці, зате будь-яка хоче, щоб її малятко було на святі принцесою, зірочкою … загалом самої-самої. Чому б їй у цьому не допомогти?

Аквагрим.

Манікюр.

Проколювання вух.

Кисневі коктейлі.

Крім цього, тут же можна розмістити невеликий відділ з продажу біжутерії з красивими шпильками і аксесуарами.

Персонал

Кадри вирішують все, а в роботі з дітьми це твердження вірне подвійно. Майстри повинні бути не просто професіоналами, вони повинні любити дітей, бути в змозі завжди контролювати свої емоції і твердо знати, що їхній маленький клієнт завжди правий. Краще, щоб працівники салону мали ще й педагогічну або психологічну освіту. В іншому випадку, слід займатися їх розвитком у цьому напрямку, приділяючи увагу різноманітним тематичним тренінгам і семінарам.

Крім майстрів (їх потрібно 4-5 на 2 зміни) будуть потрібні адміністратор і прибиральниця.

Скільки коштує відкрити дитячий салон?

На відкриття салону буде потрібно певні кошти, почати бізнес з нуля тут не вийде, але, при правильному підході, вкладення з лишком окупляться.

Оренда приміщення – цифри можуть дуже відрізнятися залежно від регіону, району міста, метражу приміщення, його стану. У середньому, від 30 до 100 тисяч рублів на місяць.

Ремонт (пофарбувати стіни, намалювати на них героїв з мультфільмів або скористатися трафаретами) – те ж, що і в попередньому пункті – до 100 000 рублів.

Установчі документи, дозволи, узгодження. Близько 30 000.

Меблі, дзеркала, мийки та подібні витрати складуть близько 200 000.

Обладнання. Майстри зазвичай використовують власні інструменти, тому порахуємо тільки крісла.

Зарплата працівників – тут два варіанти: або фіксована ставка, або відсоток з виручки. При будь-якому варіанті, це близько 60 – 100 тисяч на місяць.

Реклама. Коли салон вже почне працювати, то кращою рекламою, безумовно, буде сарафанне радіо. Але на першому етапі вам необхідно заявити про себе. Зробити це бажано не в момент відкриття салону, а за пару місяців. Потенційні клієнти повинні заздалегідь знати, що незабаром їм будуть надані нові послуги. В якості реклами оптимально використовувати флаєри, що дають знижку при першому відвідуванні. Поширювати їх можна в дитячих розвиваючих і ігрових центрах, дитячих магазинах, а також онлайн на ресурсах, де спілкуються матусі. Розраховуйте витрачати на рекламу приблизно 15.000 рублів на місяць.

Разом: На відкриття дитячого салону потрібно не менше 500 000 рублів.

Не варто забувати і про подушку фінансової безпеки, яка повинна становити приблизно 30% від початкових вкладень.

Якою буде дохід?

Головна умова, при якому у вас завжди будуть клієнти – салон повинен подобатися дітям. Якщо вони будуть просити мам, відвести їх саме до вас, то успіх бізнесу забезпечений.

У середньому, вартість дитячої стрижки коливається від 200 до 1000 рублів, святкова зачіска коштує від 500 до 1000 рублів, манікюр – від 200 до 600 рублів, проколювання вух – від 600 до 1000 рублів (знову-таки, все залежить від регіону, престижності салону та інших факторів).

Припустимо, що у вас спочатку буде працювати 2 майстри, які обслуговують в день по 6 чоловік. Беремо середню ціну за стрижку – 500 рублів * 6 * 2 = 6000. З урахуванням послуг, які можуть надаватися не кожен день (святкові зачіски, манікюр, проколювання вух, аквагрим і т.д.) денна виручка становитиме приблизно 7000 – 9000 рублів. Виручка за місяць складе приблизно 210 000 рублей.

За вирахуванням всіх поточних витрат дохід складе близько 30-40 тисяч рублів на місяць. Надалі ця цифра ще підросте. Таким чином, всі вкладення окупляться приблизно через рік.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>