Ідея для бізнесу – виготовлення будиночків для кішок

виготовлення будиночків для кішок

Говорити про те, що кішки – найпопулярніші домашні улюбленці протягом вже багатьох століть – значить повторювати заяложені істини. Салони краси для кішок, зоомагазини, розплідники – сьогодні на обслуговування загальної любові до пухнастим вихованцям працює величезна галузь бізнесу. Знайти в ній вільну нішу і перетворити її в постійне джерело доходу – цікава мета для того, хто прагне розбагатіти, але при цьому не готовий вкладати в розвиток бізнесу значний капітал. Саме для таких підприємців-і підійде оригінальна бізнес-ідея – виробництво будиночків для кішок.

Бізнес без витрат – з чого почати перші кроки на новому поприщі?виготовлення будиночків для кішок

Виготовлення оригінальних, і разом з тим, що не вимагають особливих витрат, будиночків для кішок варто почати з простою «проби пера». У більшості будинку знайдеться тканина, яку можна пустити на оббивку свого першого творіння і кілька шматків ДСП або фанери. Для початку цього буде достатньо – придумайте форму і розміри майбутнього будиночка і приступайте до розкрою підстави і оббивки. Якщо у вас не виходить придумати зовнішній вигляд будиночка самостійно, завжди є можливість підглянути хороші ідеї в Інтернеті. У тому випадку, якщо перший виріб вийшло якісним і цікавим, можна приступати до створення мініатюрної домашньої майстерні.

Скільки доведеться витратити на початковому етапі?

Щоб виготовити 2-3 будиночка для кішок знадобитися закупити такі матеріали:

Лист фанери – 500-700 рублів, залежно від товщини.

Тканина для оббивки – 700-900 рублів.

Клей, шурупи, болти – 300 рублів.

Це мінімальний набір, але для створення більш креативних моделей можуть знадобитися елементи декору, пластикові труби і штучне хутро. Це може збільшити суму витрат ще на 500-600 рублів. Разом, на три невеликих будиночка буде витрачено 1500 -2 50 рублів. Таким чином, собівартість кожного будиночка складе 500 – 800 рублів. Середня ціна на подібні вироби в зоомагазинах і на Інтернет-сайтах починається від 1300 рублів.

Але не варто розраховувати на те, що вже з першого разу вдасться заробити по 600-800 рублів на кожному будиночку, адже спочатку потрібно знайти спосіб реалізації вашої продукції.

Способи реалізації будиночків для кішок

Для того щоб отримати максимальний прибуток і забезпечити себе постійними замовленнями, варто піти відразу двома шляхами. По-перше, потрібно обійти всі популярні зоомагазини з якісними фотографіями своїх виробів – можливо, деякі з них візьмуть вашу продукцію на реалізацію. Також необхідно зареєструватися на популярних форумах любителів кішок, розмістивши там фото своїх робіт і залишивши контактні дані. При цьому не варто відразу завищувати ціну – краще продати перші вироби з мінімальною націнкою і отримати масу позитивних відгуків, ніж чекати першого замовлення кілька місяців, але не знижувати ціну.

Ще одним способом збільшити обсяг продажів стане налагодження контактів з розплідниками, розвідних породистих кішок. Можливо, варто навіть виготовити кілька пробних примірників для їх власників за собівартістю, домовившись, що своїм клієнтам надалі вони будуть рекомендувати саме вас для індивідуальних замовлень. З урахуванням того, що породисті кішки коштують недешево, можна припустити, що їх власники не стануть економити на аксесуарах для своїх улюбленців, так що замовлення, отримані таким чином, можуть стати більш ніж прибутковими.

Виготовлення будиночків для кішок може стати як невеликим хобі, що приносить додатковий дохід, так і основою невеликого сімейного бізнесу. У будь-якому випадку, навіть продаючи 3-5 будиночків на місяць, що більш ніж реально, ви зможете отримувати прибуток від півтора до п’яти тисяч рублів щомісячно, а чи захочете ви збільшити цю суму, буде залежати тільки від вас самих.

Крупнейшие финансовые форумы..
Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>