Ідея для бізнесу – виробництво фіточаю

виробництво фіточаю

Сьогодні здоровий спосіб життя і правильне харчування – це модний тренд, на якому можна непогано заробити. Одна з можливих ідей для бізнесу, побудованого на моді на все натуральне – це виробництво та продаж фіточаю. Попит на такого роду продукцію стабільно зростає, а конкуренція в цьому сегменті ринку поки не дуже висока.

Що необхідно зробити перед відкриттям виробництва

Цей бізнес вимагає наявності серйозного стартового капіталу, тому назвати його універсальним і придатним для всіх, складно. Залежно від обсягів виробництва і специфіки обраного для нього обладнання, розмір стартового капіталу буде коливатися між 50 і 300 тисячами доларів.

Для того щоб відкрити провадження, необхідно:

Зареєструвати ІП або ТОВ (дізнатися про їх специфіці можна тут);

Придбати обладнання;

Вибрати приміщення для запуску виробничої лінії. У ньому має бути місце для сушіння, зберігання і заморожування сировини;

Отримати дозвіл на виробництво від санітарної служби;

Найняти персонал;

Знайти постачальників сировини.

Реєстрацію обраної вами форми власності можна довірити спеціалізованим фірмам – це заощадить час, який ви зможете присвятити більше важливих справ.

При виборі виробничого обладнання можна піти двома шляхами: придбати імпортні нові лінії, створені за новітніми технологіями, або зупинитися на більш дешевих вітчизняних апаратах. Ще один можливий варіант – домовитися з виробниками обладнання і взяти його в оренду, або ж домовитися про розстрочення платежу.

Приміщення, призначене для запуску виробництва, має відповідати всім стандартам санітарної та пожежної служби, тому до його вибору необхідно підійти дуже ретельно. Площа цехів і складів залежатиме виключно від передбачуваних розмірів виробництва, але якщо ви хочете почати з малого, а потім розширювати бізнес, це варто мати на увазі вже на цьому етапі. Краще зупинитися на порівняно невеличкому цеху, який потім можна буде розширити.

Заготовляти сировину самостійно стоїть тільки в тому випадку, якщо ваше підприємство знаходиться в сільському регіоні. Якщо ж ви плануєте розмістити виробничу лінію в місті, краще знайти постачальників, що мають всі необхідні сертифікати та готових взяти на себе транспортування напівфабрикатів для чаю. Оскільки до тари і умовам перевезення існує цілий ряд вимог, це дозволить вам уникнути зайвих витрат і спростить процес підготовки сировини.

Особливості просування товару

Щоб бізнес приносив прибуток, необхідно комплексно підійти до просування вашого товару на ринку. Щоб знайти покупців, необхідно не тільки провести хорошу рекламну компанію, але і витратити чимало часу і сил на проведення переговорів з великими мережевими магазинами, що мають філії у всіх куточках країни.

Іншими словами, потрібно буде діяти у двох напрямках – переконати потенційних споживачів у тому, що ваша продукція їм необхідна, і надати можливість покупцеві без праці придбати ваш товар у звичних для нього торгових точках.

Крім цього можна запропонувати товар на реалізацію і невеликим чайним магазинах, розташованим у вашому регіоні – це збільшить обсяг продажів і, відповідно, прибуток.

Виробництво фіточаю – бізнес, що вимагає чималих фінансових вкладень і певних зусиль з просування товару. Але оскільки рентабельність такого бізнесу оцінюється в 18-25%, з часом він почне приносити стабільно високий прибуток.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>