Кондитери – на допомогу податковій службі України

кондиториУ Лисичанську Луганської області України заклик до громадян сплатити податки був виражений в оригінальній формі: кондитери прикрасили торти циферблатом годин, гербом податкової інспекції і кремом виконали напис «До 1 травня – час декларувати доходи!».
Ця ідея належить місцевим податківцям, які вирішили, що плакати та буклети не так близько підберуться до сердець громадян. Кондитери пішли назустріч Держподаткової службі і розробили оригінальний рецепт, який не містить ні консервантів, ні штучних барвників.
Людмила Величко, завідуюча сектором масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Лисичанську, розповіла пресі, що ідея належала підприємцю, людині, яка сама платить податки і розуміє їх важливість. Податківці вже запланували розміщення своєї наочної агітації на батонах і булочках. Акція распрстраняется на всі види оподаткувань, в тому числі і оподаткування доходів по депозитах юридичних осіб.
Ідея використовувати кондитерські в політичних цілях на Україні не нова: студенти приносили торт, який зображає міністра освіти Табачника, до Адміністрації Президента, щоб висловити протест проти низької якості навчання і нульовий ефективності молодіжної політики держави.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>