Джон Рокфеллер – геній бізнесу

Джон Рокфеллер
Джон Рокфеллер – це не просто найбагатша людина свого часу, але фактично ікона для людей, спраглих багатства, успіху та успіху. На світ народжується чимало дітей з вродженими здібностями до математики, літератури та інших наук. Джон ж був справжнім генієм в науці створення фінансового капіталу. Які саме чинники допомогли Рокфеллерові досягти настільки вражаючих результатів?
Виховання
Народився Джон Рокфеллер 8 липня 1839 в сім’ї надзвичайно побожних і строгих батьків. Його батько цілком успішно займався комерційною діяльністю і володів підприємницькою жилкою, яка, безсумнівно, передалася Джону. Головними цінностями в сім’ї були праця і економія. Батьки майбутнього мільйонера заохочували в дитині його підприємницькі здібності. Джон вже з раннього віку почав здійснювати вигідні угоди. Приміром, він набував цукерки і продавав їх своїм сестрам з певною націнкою.
Рокфеллер був дуже тихою і гранично серйозною дитиною, дитячі пустощі його, здавалося, абсолютно не хвилювали. Він рано почав вести облік доходів і витрат і зберіг цю звичку на все життя. Джон ще в юнацькому віці зміг правильно розставити пріоритети , і підпорядкував всі свої устремління, думки, сили і час досягнення фінансового успіху. До речі сказати, Рокфеллер посередньо вчився в школі, а поступивши в коледж, потім кинув його.
Працьовитість
Знехтувавши навчанням в коледжі, Джон вирішує отримати більш практично спрямовану освіту, і проходить тримісячні бухгалтерські курси. Потім йому вдається влаштуватися в компанію на посаду асистента бухгалтера. Він недовго пропрацював на найманій посаді, але встиг відзначитися незмінною працьовитістю, ретельністю і відповідальним підходом до роботи.
У 18-річному віці Джон стає молодшим партером бізнесмена Моріса Кларка. Приблизно в цей же час в штаті Пенсільванія виявляються поклади нафти, і найбільш підприємливих людей Америки охоплює «нафтова лихоманка». Рокфеллер не може упустити цього спокусливого шансу, і в 1864 році на пару зі своїм партнером починає займатися нафтовим бізнесом. Незабаром він розриває контракт з Морісом Кларком і в 1870 році створює свою нафтову компанію Standard Oil.Джон Рокфеллер 100
Підприємливість
Джон, виправдовуючи своє звання генія бізнесу, приступає до укладення вигідних контрактів, у тому числі і з управляючими залізничною галуззю. Компанія Рокфеллера складається з пари маленьких переробних заводів, але він, поставивши собі на меті створення справжньої імперії, починає стрімко розширювати свій бізнес. Це сьогодін існує безлія фінансових інструментів для нарощування прибутків, таких як оффшоры, а раніше ніхто не володів такими методами збільшення капіталу.
Джон вів дуже жорстку конкурентну боротьбу. Його компанія поглинала менш процвітаючі нафтові фірми. З часом Standard Oil стає фактично монополістом у нафтовому сегменті. Джона Рокфеллера ненавидять за його агресивну політику, в газетах з’являються неприємні публікації про нього, але Джон не звертає на злостивців ніякої уваги. Наприкінці то кінців, метою всього його життя був фінансовий успіх, а не симпатії суспільства. Під кінець життя фінансовий стан Рокфеллера оцінювалося приблизно в 1 мільярд.
На закінчення можна сказати, що Джон Рокфеллер і донині є прикладом для кожного бізнесмена, що прагне до успіху. Ця людина володіла безсумнівним підприємницьким талантом, проте формуванню його характеру багато в чому послужило і виховання в сім’ї. Джон Рокфеллер помер у віці 97 років, залишивши після себе славу непересічної людини, власними руками побудував величезну бізнес-імперію, яка приносить колосальний дохід.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>