Карлос Слім Хелу – мільярдер, який не використовує ноутбук

Карлос Слім Хелу
Дозвольте познайомити вас з сірим кардиналом латинської економіки, названим журналом «Форбс» найбагатшою людиною 2010 року, власником «America Movil» – найбільшої телекомунікаційної мережі в Південній Америці, Карлосом Слім Хелу (Carlos Slim Helu), чиї компанія щорічно виробляють 5% від ВВП Мексики, і який особисто за останні два роки заробив 20 мільярдів доларів США.
Біографія Карлоса Слім Хелу
Карлос Слім Хелу народився в 1940 році в Лівані. Як і будь-який поважаючий себе мільярдер він все почав з нуля. Наймолодший з безлічі дітей у сім’ї, він не міг розраховувати на спадщину, тому ще в юності взяв пристрій своєї долі у свої руки. Здобувши освіту (оплачене їм же завдяки паралельній роботі), після закінчення університету Карлос Слім Хелу почав роботу на фондовій біржі в Мексиці і в Нью-Йорку, щоб згодом інвестувати всі зароблені гроші в телекомунікаційний ринок.
Спочатку 90-х Мексика занурилася в економічну кризу. Державні підприємства були на межі банкрутства і продавалися за безцінь. Карлос Слім, ставши на чолі групи інвесторів, купив акції компанії «Telmex», якій тоді всі прогнозували швидке закриття. Сьогодні ця компанія контролює 90% всіх телефонних дзвінків у Мексиці. А завдяки постійним інвестиціям в нові технології, в даний момент «Telmex» є п’ятим оператор мобільного зв’язку в світі, і її послугами користується 100 мільйонів чоловік.
Так що у мексиканців є всі підстави називати свою країну «Слімландіей», адже Карлос Слім володіє акціями більшості великих підприємств Мексики. Мільярдер був підданий критиці за монополістичну практику, яка, незважаючи на засудження, робить мексиканську промисловість дуже конкурентоспроможною і ефективною. Але мільярдерові не можуть пробачити того, що приватизація супроводжувалася різними скандалами, і того, що Карлос Слім підтримував дуже тісні контакти з тодішнім урядом Мексики. Досить сказати, що протягом 15 років «Telmex» був єдиним оператором мобільного зв’язку в країні.
У мексиканського Креза є ноутбук, але він ніколи ним не користувався. Карлос Слім Хелу знаменитий тим, що тримає в голові незліченні дані як про своє підприємництво, так і про своїх конкурентів. Через це проводити переговори з ним пекельно важко – він володіє будь інформацію по будь-якого питання! Наприклад, в розмові про бейсбольної статистикою, Карлос Слім Хелу може навести результати та досягнення будь-якого гравця на будь-якому турнірі, володіючи інформацією, яку, найчастіше, крім нього більше ніхто не пам’ятає.
Як і личить латиноамериканцям, Карлос робить головну ставку на свою сім’ю – всі керівні посади в його бізнесі займають родичі. Навіть сини Карлоса, які є ще підлітками: Карлос-молодший і Марко Антоніо вже допомагають батькові в бізнесі. Сім’я Хелу не тільки працює разом, але і разом проводить відпустку. «Я хочу створити клан, подібний клану Рокфеллерів, але в Латинській Америці», – жартує Карлос Слім Хелу.
В останні роки Карлос Слім Хелу несподівано для всіх вирішив підправити свій вважався відштовхуючим імідж. Як ви можете здогадатися, він створив інвестиційний фонд, який за останні роки витратив 10 млрд. доларів на будівництво лікарень, шкіл і спеціальні проекти з перевлаштування нетрів Мехіко. Також Карлос Слім заснував найбільший в світі аматорський футбольний турнір «Copa Telmex». У 2007 році в ньому взяли участь вісім тисяч шістсот команд.
Імперія Сліма розвивається безпрецедентними темпами. Якщо це зростання продовжиться, то, без сумніву, Карлос Слім залишиться найбагатшою людиною світу не тільки в цьому році, а й у наступному. І все це завдяки тому, що мільярдер, володіючи даром хорошого менеджера, вміє інвестувати кошти у фондовий ринок. Так у 1997 році, купивши акцій тоді мало кому відомої «Apple Ко», він заробив на них ціле багатство. А адже це – одна з тисяч торгових операцій, які Карлос Слім Хелу здійснив за свою довгу та успішну фінансову життя.

Вы можите залишити коментар.

7 коментарів к “Карлос Слім Хелу – мільярдер, який не використовує ноутбук”

 1. ways коментує:

  от бідолаха, немає грошей на ноут

 2. Gallardo коментує:

  нормальний мыльярдер

 3. Оля коментує:

  Большой пост Занесу в закладки. С утра прочту

 4. Влада коментує:

  А я считаю, что все это верно и очень точно подмечено!

 5. Ирина коментує:

  Автор всё чётко подметил

 6. ондулин коментує:

  Даа… Достаточно спорно, поспорил бы с автором…

 7. Дима коментує:

  Интересно, я даже и не думала об этом

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>