Павло Дуров – історія успіху

Павло Дуров

Павло Дуров, відомий творець соціальної мережі «ВКонтакте» – це не просто мільярдер, який зробив себе сам, але російський підприємець нового покоління, що сколотив свій статок не за допомогою сумнівних способів, але виключно на своїх інтелектуальних здібностях, рішучості та підприємливості. Що ж привело цієї молодої людини до настільки приголомшливого успіху?
Маленький інтелектуал
Павло Дуров народився 10 жовтня 1984 в Санкт-Петербурзі. З самого раннього дитинства майбутній мільярдер був поглинений розумовою діяльністю. Павло був успішний у навчанні, а весь вільний час віддавав читанню книжок. До речі сказати, брат Павла, Микола Дуров також відрізнявся дуже високими інтелектуальними здібностями. З юних років Микола брав участь у найрізноманітніших ток-шоу, вікторинах, змаганнях. Павло ріс в тіні свого брата вундеркінда, проте дана обставина швидше сприяло його успіху. Майбутній творець «Вконтакте» навчився конкурувати і перемагати.
У школі Павло Дуров вважався некерованим і примхливим учнем, які не приймають ніяких авторитетів. Він до хрипоти сперечався з учителями, звинувачував їх у некомпетентності. Таким чином, у шкільному щоденнику Павла Дурова стояли п’ятірки за знання та двійки за поведінку. Цей відокремлений індивідуаліст також не знайшов спільної мови і з однокласниками. Невідомо, чим би закінчився цей період, повний конфліктів, якби батьки Павла не віддали його до школи з прогресивною програмою навчання, де навчалися самі обдаровані діти Санкт-Петербурга.
Перші інтернет-проекти
Після закінчення школи Дуров надходить до державного університету на факультет філології. Його амбіції зростають з кожним роком. Павло студіює корисні книги. Він одержимий мріями про успіх, влади і слави. Ще одним захопленням Павла стає ідея про особисту ефективність. Дуров прагне встигнути все і стати кращим в обраних ним областях.
Паралельно з блискучою навчанням Павло працює над створенням власного сайту для студентів університету, де передбачається викладати квитки, курсові та іншу навчальну інформацію. Сайт починає користуватися величезною популярністю, на нього заглядають навіть викладачі університету.
Свій успіх Дуров закріплює створенням факультетського форуму, де всі студенти університету можуть обмінюватися інформацією, ділитися думками і спілкуватися. Форум також швидко стає відомим, а сам Дуров отримує статус одного з найпопулярніших людей в університеті.

Створення «ВКонтакте»
Ідея про соціальної мережі, де люди спілкуються під власними іменами, вже давно відвідувала Дурова. Друг Павла познайомив його з успішним в Америці інтернет-проектом під назвою Facebook. Дуров вирішує адаптувати зарубіжну ідею під російську дійсність. На пару зі своїм братом він реєструє ТОВ і приступає до створення соціальної мережі.
1 листопада 2006 «ВКонтакте» відкритий для вузького кола осіб. Через місяць Павло робить доступ до соціальної мережі вільним для всіх. Буквально за два місяці стає ясно, що «Вконтакте» є не просто черговим інтернет-проектом, але колосальної соціальною мережею з блискучими перспективами. Вже через два роки після початку роботи проекту, число зареєстрованих користувачів склало більше 20 мільйонів. В даний час стан Дурова оцінюється приблизно у 8 мільярдів рублів, а соціальна мережа «Вконтакте» стала невід’ємною складовою життя багатьох росіян.
На закінчення можна сказати, що успіх Павла в чому обумовлений його здатністю відчувати, що необхідно пересічному споживачеві в даний момент, а також його безумовним творчим потенціалом, який дозволяє створювати актуальні проекти. Дуров – це відмінний приклад для молодих людей, охочих досягти успіху за рахунок своїх інтелектуальних здібностей, таланту і підприємливості.

Вы можите залишити коментар.

Написати коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>